SK Chrlice - Tatran Kohoutovice 1:5 (0:4), branka Ponomarenko. První přátelské utkání po dlouhé přestávce, zaviněné koronavirem, jsme proti soupeři z I.B třídy prohráli. Zatímco v zimě jsme se stejným soupeřem prohráli o gól, tentokráte jsme utkání, hlavně v prvním poločase, nezvládli. Utkání mělo od počátku solidní tempo, na obou mužstvech byla vidět chuť do hry po dlouhé přestávce. Náš tým zkoušel některé nové hráče a snažil se vyrovnat soupeři v kombinaci. Neodpustili jsme si však při rozehrávce několik individuálních chyb, které soupeř využil k rychlému průniku do naší obrany, a nabídnuté šance dokázal využít. To co nás zdobilo v zimní přípravě, rychlost a agresivita, jsme však v naší hře nedokázali uplatnit, a hlavně v útočné fázi jsme byli daleko od sebe na krajích hřiště bez možnosti ohrozit branku soupeře. Nedokázali jsme navíc po ztrátě míče přepnout včas do obrany, což soupeř využil několikrát k přečíslení a hladkému vedení. Ve druhé půli jsme se již tak nesnažili hnát dopředu, posunuli hru trošku dozadu. Hra se tím vyrovnala, více přehuštěný střed dokázal zachytit soupeřovy útoky a výsledkem byl alespoň nerozhodný druhý poločas. Do zápasu nastoupilo a průběžně se prostřídalo 17 hráčů.