SK Chrlice muži A - Újezd u Brna 8:2 (2:1), branky Chrlic: Dereshev D. 2, Svoboda I. 2, Telička, Janas, Lushanov a Nezval. Druhé přípravné utkání proti soupeři z předních příček I.B třídy jsme po zásluze vysoko vyhráli. Od počátku utkání jsme byli daleko aktivnější a na soupeři bylo vidět, že má problémy s přípravou na jarní sezónu. Oproti prvnímu utkání, kde bylo vidět, že se noví hráči v týmu teprve poznávají a mnoho herních situací bylo řešeno zbytečně individuálně, byla spolupráce hráčů na mnohem vyšší úrovni. Utkání bylo plně narážeček a hlavně naše rychlost akcí dělala soupeři něskutečné problémy. První půli jsme, přestože jsme měli několik dalších výborných šancí, vyhráli pouze 2:1, kdy soupeř snížil z přímého kopu, ve druhé půli, kdy do utkání zasáhli i další čerství hráči, již újezdští vůbec nestíhali čelit naší rychlé hře a průnikům do své obrany a skóre narůstalo. Poslední půlhodina pak byla hrou na jednu branku a soupeř zcela fyzicky odpadl. Utkání bylo pozitivní v tom, že nastínilo trend hry, kterým by se mužstvo mohlo v jarní části ubírat a naladilo pozitivně hráče před soustředěním v Roštíně, které by mělo tým ještě více stmelit.  
Sestava (hokejové střídání): Pěgřim ml. - Svoboda P, Konstantynov, Macek, Janás, Lejska, Dimitrov - Nezval, Lushanov, Babashkin, Telička, Ponomarenko, Dereshev M. - Dereshev D., Novák, Svoboda I. Do utkání nezasáhli ještě ze zdravotních či jiných důvodů Berger L., Cupák, Hanák, Knop a Musil, takže by soupiska áčka mohla být pro jarní sezónu široká. O přestup do jiného týmu usilují Klimeš a Moravec, jednání však zatím nebyla ukončena.   

Druhé přípravné utkání jsme vyhráli
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff