SK Chrlice - Tatran Kohoutovice 3:5 (2:1), branky Chrlic: Dereshev N., Lushanov z penalty, Telička. V prvním přípravném utkání proti Kohoutovicím jsme začali velmi dobře. Agresívním napadáním jsme často dostávali soupeře do úzkých a dokázali si vytvářet šance. Do utkáíní zasáhlo 17 hráčů a zkoušeli jsme i některé hráče, kteří mají potenciál do jarní sezóny posílit naše řady. Naše napadání nám vyneslo vedení, ve 35. minutě pak kohoutovičtí dokázali po rychlé kombinační akci vyrovnat. Ještě do poločasu jsme však šli do vedení z penalty, když po závaru v šestnástce soupeře jejich obránce vyrazil míč, směřující do jejich branky, pouze rukou. Ve druhé půli hosté vyrovnali, my jsme však střelou z přímého kopu šli potřetí do vedení. V závěrečné čtvrthodině jsme však nedokázali hrát dostatečně zodpovědně a soupeř toho dokázal vyyužít k otočení skóre.
K utkání nastoupili tito hráči: Hanák - Svoboda P., Janás, Musil, Dimitrov, Dereshev D., Dereshev N., Babashkin, Ponomarenko, Telička, Lushanov, Svoboda, Pěgřim, Novák, Rozsypal, Lejska, Hodya. v utkání se střídalo hokejovým způsobem.