Tradičního fotbálku na Silvestra se tentokráte zúčastnilo 17 členů našeho klubu. Výkop byl v tradiční čas 10:00 a hrálo se 2x45 minut. Týmy tvořily zejména bývalí fotbalisté klubu, věkové rozpětí však bylo 20-60 let. Obě mužstva, rozlosována dle vůle kapitánů, bojovala po celých 90 minut. Vzhledem k tomu, že se hrálo na hokejové branky, bylo velmi těžké, při pohybové aktivitě zúčastněných, vstřelit branku. Na změnu ve skóre se tak čekalo až do 68. minuty, kdy skálu v brance jednoho z týmů, Františka Haraštu, prostřelil Petr Váňa. Poté se prohrávající družstvo snažilo vyrovnat, nezabezpečilo však dostatečně obranu, a po brankách Petra Váni a Pavla Irsenského byl konečný výsledek 3:0. Všichni zúčastnění pak utkání následně probrali na pozápasové tiskové konferenci v Restauraci na hřišti a i nejlepší střelec utkání ocenil svou objednávkou nejen svoje spoluhráče, alei členy mužstva soupeře.