Slovan Brno B - SK Chrlice muži A 1:2 (1:1), branky: 28. Nevole - 30. Moravec, 90. Lushanov. V posledním podzimním kole dosáhla absence, doufejme, svého vrcholu. Velmi těžko se skládala jedenáctka hráčů a do utkání museli nastoupit hned 3 hráči s omezujícími zdravotními problémy. Domácí v posledním kole posílili mužstvo několika hráči z áčka a chtěli se výhrou odpoutat z posledního místa v tabulce. Hned od začátku utkání byli aktivnější a postupně si vypracovali nejméně tři výborné šance, které však naštěstí nedokázali proměnit. Podařilo se jim to až na konci první půlhodiny, kdy proměnili centr z pravé strany ve vedoucí branku. My jsme se snažili rychlými protiútoky zaměstnávat domácí obranu a bylo velmi dobře, že vzápětí, po obdržené brance, jsme se po levé straně dostali do domácí šestnástky a Jakub Moravec křížnou střelou vyrovnal. O poločase jsme počítali další ztráty, se sebezapřením nastoupili do druhé půle Jan Telička, Patrik Svoboda i Jiří Šenkyřík. Ve druhé půli jsme se tak byli nuceni zaměřit na obranu a snažili jsme se ubránit remízu. Domácí nás hodně zatlačili do našeho vápna, jako v prvním poločase však vypracované výborné gólové šance nedokázali proměnit. A jak to většinou bývá, stačila jedna vydařené křídelní akce, navíc v poslední minutě, kdy přihrávku z křídla do středu šestnáctky dokázal Slava Lushanov proměnit ve vítěznou branku. Sestava: Knop - Svoboda, Lejska, Šenkyřík, Moravec - Konstantynov, Berger, Cupák (10. Telička), Lushanov - Lacka, Ponomarenko.

SK Chrlice muži B - MCV Brno 3:5 (1:2), branky Chrlic: 30. Halaburka, 69.a 70. Novák. Naše béčko nastoupilo v posledním kole proti soupeři, který je složen z cizinců z celého světa. Od počátku se hrál zajímavý otevřený zápas, se šancemi na obou stranách. Do dvoubrankového vedení šli hosté a my jsme dokázali do půle snížit. Ve druhé půli jsme chtěli sice vyrovnat, při této snaze jsme však nechávali až příliš otevřenou obranu, a hosté toho využili k vedení v 65. minutě až 1:5. Naši kluci však přidali a bušili do obrany hostí tím víc, čímž se jim po dvou slepených brankách Michala Nováka podařilo náskok snižovat. V posledních dvaceti minutách létali míče šestnástkou hostí všemi směry, k vyrovnání to však již nevedlo.

Start Brno - SK Chrlice dorost 6:1 (3:0), branka Chrlic: Hodya. Naši mladí dorostenci zavítali v posledním kole na hřiště Startu, který vede tabulku soutěže a podali tam velmi dobrý aktivní výkon. Nenechali domácím dostatek prostoru k rozvinutí kombinačních akcí a pohybem se snažili vyrovnat věkový handicap. Nakonec pozitivním bylo, že dokázali domácím vstřelit branku a protrhnou tak šňůru tří zápasů, kdy se jim to nepovedlo. Bylo vidět, že se kluci pomalu adaptují na dorostenecký fotbal a na jaře již bude o mnoho lépe.

Moravská Slavia Brno - SK Chrlice starší žáci 0:4 (0:1), branky: Brůžek 3, Mužík. Naši starší žáci potvrdili zlepšenou formu z posledních utkání a na hřišti souseda v tabulce jasně a zaslouženě slavili vysokou výhru.

Poslední podzimní kolo (2. a 3.11.2019)
SK Chrlice vsSK Líšeň C
1:1
POSLEDNÍ ZÁPAS
Start Brno B vsSK Chrlice
ne 9.10.2022 v 15.00
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff