SK Chrlice muži A - SK Řícmanice 1:3 (1:1), branky: 16. Moravec - 36., 84., 90. V posledním domácím utkání jsme chtěli přerušit sérii porážek a zpočátku vypadalo, že by se nám to mohlo i podařit. Začali jsme soustředěně a nepustili hosty do vážnější akce. Naopak naše vydařená akce po levém křídle, kdy jsme si rychle dokázali předat míč, vedla k úniku Jakuba Moravce, který umístěnou střelou překonal hostujícího brankáře. Když po kritice rozhodčího šli hosté do deseti, vypadalo to že bychom mohli v utkání uspět. Místo zvýšeného tlaku jsme se však začali bát soupeře více napadat a nechali ho dostat se zpět do zápasu a nakonec i k vyrovnání, když po rohu zcela nekrytý hostující stoper hlavou ze šesti metrů pohodlně vyrovnal. Do poločasu pak jsme sice byli lepší, naše statická hra však k vytváření šancí nevedla. Ve druhé půli jsme museli několikrát přeskupit řady a to zejména po odstoupení stopera Klemenseviče, kterého tvrdě fauloval hostující útočník, bohužel bez karetního potrestání. S blížícím se koncem jsme se snažili více tlačit do útoku, mnoho našich akcí však končilo na špatném zpracování a nepřesné přihrávce. Nejdříve měli obrovskou šanci hosté, když ze sedmi metrů překopli naši prázdnou branku, poté jsme si i my vytvořili nejméně tři dobré šance, míč do hostující brány jsme však nedostali. Těsně před koncem jsme pak trestuhodně ztratili míč ve středu pole a hosté šli do vedení. Poté jsme již hráli vabank a hosté, opět z rychlého protiútoku, defenitivně rozhodli o svém vítězství. Sestava: Sova - Machota, Klemensevič (55. Lacka), Klimeš, Cupák - Berger, Lejska, Moravec, Lushanov - Novák (68. Konstantynov), Dereshav (57. Ponomarenko.

SK Tuřany B - SK Chrlice muži B 0:3 kontumačně, naši hráči béčka nebyli schopni sestavit mužstvo a dostavit se k utkání.

SK Chrlice dorost - Sokol Střelice 0:6 (0:3).

SK Nový Lískovec - SK Chrlice starší žáci 1:4 (1:3), branky Chrlic: Brůžek 2, Nešpor, Kurcikašvili.

Tatran Starý Lískovec - SK Chrlice mladší žáci 3:0 (0:0). Naši mladší žáci, v zápase o první místo v tabulce, drželi se soupeřem krok pouze v první půli.

SK Chrlice starší přípravka - SK Líšeň U10A 4:2 (2:2), branky Chrlic: Slivko 2, Zuščák, Konečný.

SK Chrlice mladší přípravka A - SK Líšeň U8A 8:10 (3:5), branky Chrlic: Řehůřek 4, Růžička 2, Hakl, Havlát.

SK Chrlice mladší přípravka B - SK Líšeň U8B 16:11 (7:7), branky Chrlic: Pospíšil a Sendler po 4, Růžička 3,Olteanu a Kalina po 2, Veleba.