SK Medlánky B - SK Chrlice muži A 2:1 (1:1), branky: 33., 71. - 43. Konstantynov. V dalším utkání naše áčko pokračovalo ve výkonu, které marodka týmu umožňuje. Sestava se skládá velmi těžko, stále absence deseti hráčů kádru má logicky vliv na sehranost mužstva a o nějakém nastavení systému hry si z tohoto důvodu můžeme jen nechat zdát. V Medlánkách byli domácí lepším týmem a po půlhodině šli po křídelní akci do vedení. Nám se podařilo tesně před přestávkou, po nepřehledné situaci v domácí šestnástce, vyrovnat. Ve druhé půli jsme však čelili náporu domácích, kteří šli opět v 71. minutě do vedení. V závěru jsme měli snahu s výsledkem něco udělat, domácí však pronikali do naší obrany a měli daleko blíže k navýšení výhry, než mi k vyrovnání. Sestava: Knop - Cupák (75. Přikryl), Šenkyřík (46. Svoboda), Moravec, Machota - Konstantynov (59. Paták), Berger, Lushanov, Ponomarenko (86. Pospíšil) - Dereshev, Novák.

SK Chrlice muži B - Lokomotiva Heršpice B - bude sehráno v neděli 20. 10. 2019 ve 14.30 hodin

SK Ořechov - SK Chrlice dorost - bude sehráno v neděli 20. 10. 2019 ve 14 hodin

SK Chrlice starší žáci - AC Lelekovice 2:1 (1:1), branky Chrlic: 4. Binder, 47. Brůžek. Naši starší žáci šli ve vyrovnaném utkání dovedení, hosté na konci první dvacetiminutovky vyrovnali. Rozhodující branku jsme vstřelili ve druhé půli a vedení udrželi až do konce.

SK Chrlice mladší žáci - SK Bosonohy 5:1 (1:1), branky Chrlic: 12.a 46. Popovych, 37. Valach, 42. Kurcikašvili, 45. Andrýsek. Po vyrovné první půli jsme soupeři vstřelili čtyři branky a dovedli utkání k zaslouženému vítězství.

FC Sparta Brno C - SK Chrlice starší přípravka 9:11 (4:5), branky Chrlic: Štěpán 5, Konečný 3,Hospodar, Bella, Novák.

MCV Brno - SK Chrlice mladší přípravka A 13:10 (5:3), branky Chrlic: Rotrekl 4, Ponechal 2, Sendler, Řehůřek, Mikeska, Havlát.

AC Lelekovice - SK Chrlice mladší přípravka B - bude sehráno v neděli 20. 10. 2019 v 16 hodin.