SK Chrlice muži A - Tatran Starý Lískovec 0:5 (0:3). Po vysoké výhře v Jundrově se bohužel marodka v týmu nezmenšila, opak byl pravdou. Proti poslednímu týmu tabulky nám v nominaci chybělo hned 10 hráčů kádru áčka, a aby mohlo áčko vůbec nastoupit, museli nastoupit i nedoléčení hráči nebo i ti, kteří již po jarní sezóně ukončili činnost. To se zákonitě muselo projevit na výkonu mužstva, i když se všichni snažili podat co nejodpovědnější výkon. Začátek utkání jsme byli lepším týmem a nastřelili i břevno hostující branky. Pak jsme však několika nepřesnostmi nabídli hostům vyrovnání hry a nakonec i vedení ve skóre. Nejdříve jsme nepřesnou rozehrávkou vyzvali soupeře ke vstřelení úvodní branky, poté před koncem poločasu jsme po rohu a rychlém protiútoku inkasovali ještě dvakrát. Přesto jsme i do druhé půli vstoupili aktivně, s přibývajícím časem jsme však museli trošku otevřít obranu a hosté to v poslední čtvrthodině dvakrát dokázali potrestat. Sestava - Knop - Machota, Moravec, Harašta, Macek - Lushanov, Musil (88. ČK), Telička, Berger, Konstantynov (52. Ponomarenko) - Dereshev (72. Telička)

SK Obřany B - SK Chrlice muži B 5:2 (1:1), branky Chrlic: Doležal, Šášek. Naše béčko se sice na konci první půle ujalo vedení, udrželo jej však pouze minutu. Ve druhé půli pak domácí rozhodli o svém vítězství mezi 55. a 70. minutou, kdy vstřelili čtyři branky.

SK Chrlice dorost - Veverská Bitýška 0:5 (0:2). Dorostenci utrpěli v předzápase stejnou porážku jako muži. Opět rozhodl zejména věkový rozdíl mezi družstvy a tedy i fyzický rozdíl mezi hráči obou družstev.

SK Jundrov - SK Chrlice starší žáci 4:2 (2:0), branky Chrlic: Binder a Brůžek. Našim starším žákům se vždy podařilo snížit náskok soupeře na jednu branku, vyrovnat se jim však nepodařilo.

SK Nový Lískovec - SK Chrlice mladší řáci 4:1 (2:0), branky Chrlic: Rotrekl.

SK Slatina - SK Chrlice starší přípravka 7:4 (4:2), branky Chrlic: Štěpán 2, Bella, Hospodar.

Tatran Starý Lískovec - SK Chrlice mladší přípravka B 7:10 (5:4), branky Chrlic: Olteanu 5, Růžička 2, Veleba, Sendler, Rovenský.