SK Jundrov - SK Chrlice muži A 2:7 (0:5), branky: 59. Živný, 86. Sucháček - 4. Telička, 8. a 27. Dereshev, 10. Ponomarenko, 38. Moravec, 76. Lacka, 82. Konstantynov. ČK: 69. Živný - 28. Klimeš. Po velmi dobrém výkonu s Líšní, který nám však body nepřinesl, jsme jeli do Jundrova, kde se nám obvykle daří a tento zápas nebyl výjimkou. Zejména start do utkání, se kterým jsme mívali problémy, byl doslova raketový. Po střele Honzy Teličky, lobu Denise Deresheva a dorážce Romana Ponomarenka jsme vedli již v 10. minutě 3:0. S domácími to hodně zacloumalo, navíc po další brance Denise Deresheva jsme po první půlhodině vedli už 4:0. Ve hře nás nepřibrzdilo ani vyloučení Marka Klimeše, který na půli hřiště tvrdě zajel do Martina Živného, a viděl červenou kartu. I v oslabení jsme, po nepřímém volném kopu za malou domů, navýšili do poločasu vedení na pětibrankový rozdíl. Přestože domácí po hodině hry snížili, jejich nedisciplinovanost a neustálé komentování jakéhokoliv výroku hlavního rozhodčího pochopitelně vedlo k vyrovnání sil na hřišti, když byl vyloučen, po druhé žluté kartě, za řeči jejich kapitán Živný. My jsme naopak v klidu navýšili vedení na 7:1 po brankách Radka Lacky a střídajícího Miti Konstantynova. Domácí těsně před koncem proměnili penaltu a uzavřeli výsledek na 7:2. Přestože nám chyběli pro zranění Lukáš Berger, Dušan Harašta, Jirka Nezval, David Kloss, Tomáš Hanák a Martin Cupák, dále i Martin Janás, a měli jsme pouze jednoho hráče na střídání, mužstvo se dokázalo stmelit a navázat na bojovný výkon z předešlého utkání, což vedlo k zaslouženému vítězství, i když je třeba říci, že jsme tentokrát dokázali využít většinu nebezpečných akcí, které se dostali do blízkosti jundrovské branky, pouze dva samostatné nájezdy zůstaly nevyužity. Sestava: Knop - Svoboda, Lejska, Klimeš, Moravec - Lushanov, Musil, Telička, Ponomarenko (76. Konstantynov) - Dereshev, Lacka.

SK Chrlice muži B - Svratka Brno C 4:2 (0:1), branky Chrlic: 64. Konstantynov, 65. Daněk, 69. Smutný, 88. Moravec - 28. a 75. Našemu béčku trvalo více než hodinu, aby prolomilo střeleckou impotenci z předchozích utkání, potom to však stálo za to, když během pěti minut dokázali naši hráči otočit třemi brankami nepříznivý stav z první půle, a v pohodě dotáhnout vedení k zasloužené výhře, která je odpoutala z posledního místa v tabulce.

Sokol Troubsko - SK Chrlice dorost 11:2 (9:1), branky Chrlic: Hodya a Chytil. Naši dorostenci nastoupili proti soupeři, jehož hráči byli v průměru o dva roky starší a tato věková, a tedy i fyzická převaha, se musela projevit na výsledku.

SK Chrlice starší žáci - Start Brno B 2:4 (1:1), branky Chrlic: 6. Rotrekl, 53. Brůžek. Naši starší žáci vedli a ještě v 53. minutě dokázali vyrovnat, hosté však v poslední desetiminutovce dvěma góly urvali vítězství.

SK Chrlice mladší žáci - Start Brno B 5:3 (3:2), branky Chrlic: Popovych 3, Kurcikašvili 2.

SK Chrlice starší přípravka - Sokol Bílovice 4:10 (4:6), branky Chrlic: Böhm 2, Baránek, Čapek.

SK Chrlice mladší přípravka A - Svratka Brno C 12:11 (8:5), branky: Rotrekl 6, Havlát 3, Sendler 2, Mikeska.

SK Chrlice mladší přípravka B - SK Soběšice 9:4 (4:3), branky Chrlic: Veleba 7, Rovenský, Jáchim.