SK Řečkovice - SK Chrlice muži A 9:0 (3:0). V dalším venkovním utkání, s prvním celkem tabulky, jsme vysoko prohráli, přestože první půle tomu nenasvědčovala. Přestože trenér varoval hráče na soustředěnost od začátku utkání, již ve druhé minutě jsme poprvé inkasovali. Potom byla hra vyrovnaná, a měli jsme tři vyložené šance nejméně na vyrovnání. Nejprve Denis Dereshev nedokázal dopravit míč z několika kroků do zcela opuštěné domácí branky, potom stejného hráče vychytal brankář a do třetice jsme neproměnili ani samostatný nájezd Romanem Ponomarenkem. Ke konci poločasu naopak domácí dvakrát vystřelili z hranice šestnástky a jejich střely zapluli přesně k tyčím naší brány. Domácím to zajistilo klid na jejich kopačky, tím spíš, když dvě vydařené akce v úvodu druhého poločasu skončily opět nechytatelnými míči v naší brance. To naše družstvo definitivně položilo a výsledkem bylo nakonec vysoké vítězství Řečkovic. Je vidět, že mužstvo bude potřebovat trpělivost, aby si noví hráči na sebe zvykli. Zatím se prezentujeme velmi nevyrovnanými výkony, dobrý výkon vystřídá špatný, a zejména v době, kdy se utkání nevyvíjí pro nás dobře, nejsme schopni stmelit jednotlivé řady a společně vytvořit kompaktní tým. 
Sestava: Knop - Cupák (46. Svoboda), Lejska, Janás, Moravec - Ponomarenko, Kloss, Telička (46. Konstantynov), Lushanov (75. Čonka)- Lacka, Dereshev.

SK Chrlice muži B - Tatran Kohoutovice B 0:2 (0:1). Ani naše béčko nevstřelilo soupeři branku, přestože během utkání byly i pasáže, kdy jsme měli k tomuto blízko. I toto družstvo trpí nesehraností a projevuje se i skutečnost, že někteří hráči neabsolvují tréninky, což má pak vliv na jistotu práce s míčem a přesnost přihrávek.

SK Chrlice muži B - Moravská Slavia B 0:4 (0:1) - hráno ve čtvrtek

SK Vojkovice B - SK Chrlice dorost 6:0 (4:0). Černý víkend, bez vstřelené branky, po družstvech mužů postihl i tým dorostu.

SK Chrlice mladší žáci - DOSTA Bystrc 7:2 (3:1), branky Chrlic: Rotrekl 3, Andrýsek, Klíma, Popovych, Kurcikašvili. Až mladší žáci zachránili výsledkovou bídu našich družstev a přestože v utkání prohrávali 0:1, dovedli zápas k vysokému vítězství.

SK Chrlice starší přípravka - SK Řečkovice 6:6 (3:2), branky Chrlic: Beránek, Štěpán a Vach po 2.

SK Chrlice mladší přípravka A - AC Lelekovice 4:15 (2:5), branky Chrlic: Rotrekl 2, Sendler, Pospíšil.

Lokomotiva Heršpice C - SK Chrlice mladší přípravka A 1:25 (0:13), branky Chrlic: Pospíšil 7, Rotrekl 7, Rovenský 6, Havlát 5 - hráno ve čtvrtek.

SK Chrlice mladší přípravka B - Řečkovice 10:11 (3:0), branky Chrlic: Pospíšil 7, Krčma 2, Hodya.

Víkendová utkání (21. a 22.9.2019)
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff