SK Chrlice muži A - Start Brno B 3:1 (1:1), branky: 13. Lacka, 55. Novák, 81. Svoboda - 5. Matoušek. V dalším domácím utkání jsme potřebovali nutně bodovat, abychom neztratili kontakt s první polovinou tabulky. Do utkání se nám zapojili hned tři noví hráči, ze Slovanu Brno pravý obránce Martin Cupák, útočník Dereshev z Moravské Slavie a Slava Lushanov, který se vrátilo z pobytu v rodném Kazachstánu. Start se Startem se nám však opět nevydařil, a již v páté minutě jsme inkasovali. Poté jsme zpřesnili hru a bylo velmi důležité, že Radek Lacka, který těsně předtím vystřídal zraněného Dušana Harašty, ve 13. minutě vyrovnal. V dalším průběhu prvního poločasu jsme měli převahu, kterou jsme však nedokázali proměnit ve vedení. Ve druhé půli byla naše aktivita korunována brankou Michala Nováka v 55. minutě a i nadále jsme se snažili vstřelit třetí gól, který by nás definitivně uklidnil. To se povedlo až v 81. minutě, kdy i třetí střídající hráč, který vstoupil do utkání, Patrik Svoboda, dokázal dostat míč do hostující sítě a zbytek utkání jsme již dohráli v klidu se zabezpečenou obranou. Jestli náš výkon bude mít i v dalších utkání vzestupný trend prověří v dalším kole vedoucí Řečkovice, které v posledních kolech dosahují samých vysokých vítězství. Sestava: Knop - Cupák, Janás, Klimeš, Kloss - Lushanov (89. Čonka), Harašta (10. Lacka (46. Novák)), Telička, Moravec - Dereshev (70. Svoboda), Ponomarenko (65. Konstantynov).

SK Slatina B - SK Chrlice muži B 3:2 (2:2), branky Chrlic: 30. Klemensevič, 35. Svoboda. Naše béčko otočilo výsledek z 0:1 na 2:1, přesto nakonec neveze ani bod. O prohře rozhodla branka domácích z poslední minuty utkání.

SK Chrlice dorost - Sokol Milešovice 3:4 (3:2), branky Chrlic: 7. a 25. Přikryl, 9. Brhel. Naši dorostenci měli velůmi dobrý vstup do utkání a po půlhodině hry vedli 3:1. Hosté však ve druhé půli přidali a dokázali utkání přetavit nakonec ve svou výhru.

SK Líšeň dívky - Chrlice/Tuřany starší žáci 3:4 (2:3), branky Chrlic: 7. Šmuhař, 23. Kurcikašvili, 25. Šesták, 60. Klíma. Naši starší žáci v zápase s líšeňskými dívkami sice jenom těsně vyhráli, v průběhu celého utkání však pořád vedli a děvčata pouze snižovala náš náskok.

Sokol Bílovice - SK Chrlice mladší žáci 6:3 (2:1), branky Chrlic: 2. a 31. Kurcikašvili, 40. Rotrekl.

SK Jundrov - SK Chrlice starší přípravka 9:6 (7:2), branky Chrlic: Bella 3, Vach, Beránek, Smolka.

SK Řícmanice - SK Chrlice mladší přípravka A 8:1 (2:0), branka Chrlic: Mikeska.

Slovan Brno - SK Chrlice mladší přípravka B 29:2 (14:2), branky Chrlic: Sendler 2.