SK Chrlice muži A - Lokomotiva Heršpice 0:5 (0:3), branky hostí: 1., 8., 40.penalta, 47.penalta, 80. Po výhře v Obřanech jsme věděli, že nás čeká náročné střetnutí, které bylo umocněno jarní drtivou prohrou 1:16. Přestože jsme chtěli začít aktivně, již první nákop za naši obranu znamenal samostatný únik hostujícího hráče a míč v naší síti. Než jsme se z toho oklepali, přišel další rychlý protiútok a bylo to 0:2. Pak jsme hru vyrovnali, přesto však i nadále byli hosté jistější v kombinaci a každý jejich protiútok znamenal nebezpečí. Definitivně jsme si zavřeli cestu k dobrému výsledku chybou v rozehrávce, po které jsme faulovali v šestnástce, a z penalty hosté zvýšili na tříbrankový rozdíl. Když byl následně zbytečně po ostrém zákroku na konci první půle vyloučen stoper Lejska bylo jasné, že ve druhé půli se budeme snažit uhrát co nejpřijatelnější výsledek. Na začátku druhé půle však hosté vyslali opět kolmici za naši obranu a faul brankáře Ondry Knopa znamenal druhou penaltu a další branku v naší síti. Poté jsme se již soustředili na obranu, vytvořili před naší šestnastkou blok, který se snažil zachycovat pokusy hostí. Vzhledem k tomu, že hráči Lokomotivy trošku polevili v tempu a my hráli v obraně obětavě, inkasovali jsme pouze jednou po rohovém kopu. Na začátku sezóny naše mužstvo ještě trpí tím, že nebyl dostatečný čas, aby se kolektiv více stmelil a na hřišti působil celistvým dojmem. Sestava: Knop - Kloss, Lejska (44. ČK), Klimeš, Moravec - Berger, Telička, Harašta, Ponomarenk (60. Svoboda) - Janás - Nezval (56. Novák).

SK Bílovice nad Svitavou - SK Chrlice muži B 6:2 (2:0), branky: 31., 34., 59., 63., 75., 87. - 68. Novák, 85. Světlík. Naše béčko ve druhém utkání po sobě dostalo venku větší brankový příděl. První půlhodinu byla hra celkem vyrovnaná, poté však domácí dvakrát skórovali a ovládli hru. Naši hráči béčka jim navíc svými chybami často přímo nabízeli šance, které domácí dokázali proměnit.

SK Chrlice dorost - RAFK Rajhrad B 4:3 (2:3), branky Chrlic: 12. Brhel, 44. Kočí, 61 Šesták, 50. Plný - 6., 38., 41. Naši dorostenci chtěli doma bodovat a nakonec se jim to podařilo, přestože nezačali dobře. Pomalé malé domů se zmocnil útočník Rajhradu a poslal hosty do vedení. Potě měli naši kluci výraznou převahu, záhy vyrovnali, pak však několikrát chybovali v obraně a pustili soupeře do dvoubrankového vedení. Naštěstí se nám podařilo před půlí snížit a po poločase výsledek po aktivní hře otočit, přestože ještě několik výborných šancí zůstalo nevyužito. Sestava: Novotný - Lang, Šembera, Večeřa, Sideridis - Nešpor, Přikryl (74. Záklasník), Kočí, Plný (46. Rýdl) - Hodya, Brhel.

Svratka Brno C - Chrlice/Tuřany starší žáci 15:1 (8:1), branka Chrlic: Rotrekl. Naši starší žáci absolvovali tři utkání ve třech dnech a získali z těchto utkání jedno vítězství.
Chrlice/Tuřany starší žáci - Bosonohy 6:3 (4:2), branky: 15., 21. Šmuhař, 29. Pokorný, 34. Binder, 46. Rotrekl.
Sokol Bílovice nad Svitavou - SK Chrlice starší žáci 9:2 (4:1), branky: Popovych, Krahula.

SK Obřany - SK Chrlice mladší žáci 2:5 (2:1), branky Chrlic: Kurcikašvili 3, Rotrekl, Andrýsek. Vední domácích po první půli dokázali naši mladší žáci přetočit ve vítězství.