SK Obřany - SK Chrlice muži A 0:2 (0:2), branky. 38. a 45. Roman Ponomarenko. Po vysoké prohře v Bosonohách si naši fotbalisté chtěli napravit reputaci a to se jim tentokrát povedlo. Od začátku bylo utkání vyrovnané, my jsme měli tentokrát převahu ve středu hřiště, kde nasazení Dušana Harašty se ukázalo jako dobrý tah. Bohužel však naše míče ze středu hřiště nedokázali přesně najít naše útočníky. Ideální míč dostal až ve 38. minutě Roman Ponomarenko, který vyhrál souboj s domácím stoperem a posunul míč do domácí branky. Těsně před půlí měli obrovskou šanci na vyrovnání i obřanští, jejich hráč však volil místo doklepnutí míče ze tří metrů do naší branky kličku na neexistujícího protihráče, a následný závar jsme nejenom se stěstím vyřešili, ale naopak jsme přešli do rychlého protiútoku a znovu vyslali Romana Ponomarenka a ten svůj únik i podruhé proměnil ve vstřelenou branku. Ve druhé půli se domácí začali tlačit do útoku, měli i některé dobré možnosti ke vstřelení kontaktní branky, neměli však hráče, který by měl v koncovce potřebný klid. Rozhodnout jsme mohli v 68. minutě, kdy jsme po faulu na pronikajicího Jirku Nezvala zahrávali penaltu, Marek Klimeš však pouze nastřelil padajícího brankáře a prodloužil naši sérii neproměněných penalt v řadě na číslo čtyři. I přesto jsme dál drželi hru co nejdále od naší branky a domácí až v závěru měli dvě dobré šance, které však zneškodnil Tomáš Hanák. V závěru jsme naopak mohli skóre i navýšit, Michal Novák však sice přelstil domácího gólmana, branka mu však byla následně příliš malá. Mužstvo tentokrát podalo velmi dobrý a soustředěný výkon a po zásluze vezeme z Obřan všechny body. Sestava: Hanák - Kloss, Lejska, Klimeš, Moravec - Berger, Telička, Harašta, Janás (61. Lacka), Ponomarenko (86. Čonka) - Nezval (74. Novák).

DOSTA Bystrc - SK Chrlice dorost 8:1 (3:1). Branka Chrlic: 40. Roman Hodya. Náš mladý dorost absolvoval první mistrovské utkání v Bystrci a vysoko prohrál. To že naši hráči, hrající proti hráčům až o čtyři roky starším, budou mít fyzickou nevýhodu jsme předpokládali, předvedený výkon však byl velmi dobrý a prohra až příliš krutá. Sestava: Novotný - Šmerek, Šembera, Lang, Sideridis - Kočí, Přikryl, Lacka, Večeřa, Nešpor - Hodya.

SK Chrlice muži B - SK Jundrov B 6:3 (5:0), branky: 7. a 25. Paták, 18. Volf, 40. Šenkyřík, 80. Musil - 48., 51., 65. Poté, co jsme znovu založili béčko, čítá soupiska tohoto mužstva téměř 35 hráčů. V prvním domácím utkání, proti béčku Jundrova, nastoupili hráči, kteří v minulosti za naše mužstva mužů hráli a tato sestava dokázala postupně potrestat naivitu soupeře, který se sice snažil hrát aktivní fotbal, často však nechával až příliš prostoru ve svých obranných řadách. V první půli jsme toho několikrát využili a výsledek byl jednoznačný. Po poločasovém střídání, kdy se do hry dostali i ostatní hráči, bylo rázem vše jinak a za dvacet minut postupně hosté snížili až na dvoubrankový rozdíl. Naštěstí i poté nechali několik okének v obraně a jednu z nich využil nestárnoucí Marcel Musil a gólem deset minut před koncem stanovil konečné bezpečné skóre. Sestava: Zouhar - Macek (46. Světlík), Klemensevič, Šenkyřík (46. Červený), Berger M. - Machota (46. Daněk), Harašta, Musil, Volf (67. Krejčí) - Novák (46. Ziak), Paták.

Z Obřan vezeme vítězství
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff