SK Bosonohy B - SK Chrlice muži A 10:2 (3:1), branky domácí: 5., 15., 35., 55. a 59. Hanák, 62., 67. a 78. Bělohlávek, 77. Krejčí, 90. Pospíšil - 32. Nezval, 76. Telička. 
První venkovní vložené kolo nám hrubě nevyšlo. Prvních 15 minut jsme přitom měli více ze hry, z první rychlé akce domácích jsme však tahali míč z branky. Domácí praktikovali úsporný fotbal, jejich přihrávky však vždy přesně nacházeli spoluhráče v ideálních prostorech. Ještě po půlhodině, kdy jsme střelou Jirky Nezvala snížili na 2:1 to nevypadalo, že bychom mohli schytat debakl. Ve 35. minutě však Kuba Volf zbytečně fauloval domácího hráče v rohu šestnáctky a domácí odskočili lehce do dvoubrankového vedení. Ve druhé půli jsme chtěli s výsledkem ještě něco udělat, vlastní nedůsledností jsme soupeři však nechávali tolik prostoru, který zkušení hráči domácích dokázali využít. Po šesté obdržené brance se naše hra zcela rozpadla, místo kolektivní hry jsme utkání pojali individuálně, po ztrátách míče jsme nebyli schopni zaplňovat prostory a vracet se do obrany, a obdržené góly byly logickým výsledkem tohoto chaosu. Ukazuje se, že tvorba obměněného družstva bude chtít čas, aby si jednotliví hráči na sebe zvykli a tvořili jeden tým, kdy jeden bude schopen zaskočit za druhého i v momentech, kdy se průběh hry nevyvíjí pro nás pozitivně. Již v dalším kole v Obřanech uvidíme, zda nás toto utkání do dalších bojů poučilo.
Sestava: Hanák - Svoboda (90.ČK), Klimeš, Lejska, Volf (64. Šenkyřík) - Berger, Kloss Telička, Ponomarenko (51. Lacka) - Janás - Nezval. 

Syndrom vysokých venkovních proher nás postihl hned ve druhém kole
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff