SK Chrlice muži A - ČAFC Židenice 4:1 (2:0), branky: 28. a 43. Jakub Moravec, 68. Jiří Nezval, 72. Roman Ponomarenko - 88. Smejkal.
Před novou sezónou došlo ve složení realizačního týmu i hráčském kádru k významným změnám. Trenérské duo Jaroslav Sommernitz - Paris Sideridis vystřídalo duo ze Slovanu Brno Radim Pěgřim - Jiří Grünhut, kteří ve spolupráci s novým vedoucím družstva Zdeňkem Teličkou rozšířili hráčský kádr o pět nových tváří. Ze Slovanu Brno přišli Jiří Lejska, David Kloss a brankář Tomáš Hanák, z brněnské Sparty Jan Telička a z AFK Tišnov Martin Janás. Naopak věříme, že pouze dočasně, opustil kádr Libor Stehlík, který dokončuje vysokoškolské studium. Během krátké letní přípravy se snažili noví trenéři poznat chrlické hráče a zapracovat nové hráče do sestavy. Přesto není kádr zdaleka tak široký, jak by bylo pro sezónu potřeba pro případy zranění či zastupitelnosti pro pracovní povinnosti některých hráčů.
V přípravě jsme se, po třech porážkách, však dokázali na první mistrovské utkání dobře připravit. Od prvních minut jsme byli v utkání lepším mužstvem a soupeř nás mohl zaskočit pouze z protiútoků. Do 20. minuty jsme měli hned několik šancí a tu největší ve 21. minutě, kdy jsme po faulu na Jakuba Volfa měli výhodu pokutového kopu. Jakub Moravec však trefil pouze tyč hostující branky. To ho jakoby motivovalo do dalších minut a do poločasu napravil svou chybu hned dvakrát. Nejdříve zahrával z pravé strany přímý kop a jeho vysoký míč doplachtil až do hostující branky, vzápětí z pozice pravého obránce unikl po křídle a z úhlu prostřelil hostujícího brankáře. Tato branka měla dodat klid do druhého poločasu. V prvních patnácti minutách druhé půle jsme však trošku ztratili soustředění a soupeř byl rázem lepší. Když však v 65. minutě pohrdl šancí ke snížení našeho vedení, byl po zásluze potrestán. V 68. minutě po nádherné křídelní akci unikl Martin Janás a jeho chytrou přihrávku pod sebe doklepával z deseti metrů do odkyté branky pohodlně Jirka Nezval. Když po několika minutách zase vybídl k brejku Jirka Nezval Romana Ponomarenka, a ten únik proměnil ve čtvrtou branku, bylo o vítězství našich kluků rozhodnuto. Hosté pouze těsně před koncem snížili. Mužstvo podalo velmi dobrý a soustředěný výkon a po zásluze bralo všechny body. Sestava: Knop - Svoboda, Lejska, Klimeš, Moravec - Berger L., Janás, Kloss (76. Čonka), Telička, Volf (62. Ponomarenko) - Nezval.