SK Medlánky B - SK Chrlice muži 3:1 (1:0), branky: domácí - 9., 74., 76. - 51. Lacka. V předposledním kole jsme v Medlánkách podali sice dobrý výkon, na body to však nestačilo. Úvod utkání ovlivnila standardní situace již v 9. minutě, když se centr snesl na nekrytého hráče domácích a ten si se zakončením věděl rady. My jsme zvýšili aktivitu a snažili se vyrovnat. To se nám povedlo až po změně stran, kdy Marek Klimeš protáhl středem míč, který předložil Radku Lackovi, pro kterého nebylo problémem skórovat. Od této chvíle jsme měli více ze hry a vypadalo to, že bychom mohli z Medlánek odvést všechny body. O tom, že se tak nestalo, se rozhodlo během dvou minut  v poslední čtvrthodině. Domácí nakopli dvakrát míč za naši obranu, která nechala neobsazené hráče, kteří tyto brejkové situace dokázali využít.
Sestava Chrlic: Knop O. - Macek, Knop P., Klimeš, Moravec - Přikryl (76. Čonka), Berger, Lushanov, Paták (67. Nezval) - Novák (60. Ponomarenko), Lacka.

SK Chrlice mladší žáci - SK Soběšice B 3:2 (1:2), branky Chrlic: Šmuhař 2, Binder. Po deseti minutách naši mladší žáci prohrávali 0:2. poté však dokázali utkání otočit ve výhru, kterou se dostali na celkové konečné třetí místo v tabulce soutěže.