SK Chrlice muži - ČAFC Židenice 2:6 (0:3), branky Chrlic: 48. Lushanov, 83. Čonka. Po dvou dobrých výkonech s mužstvy ze špičky tabulky, jsme tentokrát na mladé a pohyblivé hráče Čafky nestačili. Vše rozhodl již úvod utkání, prvních sedm minut, kdy jsme dvakrát nechali hosty proniknout středem obrany a Ondra Knop byl v brance bezmocný. Pak se hra vyrovnala a i my jsme se dostali do několika nadějných situací, skóre jsme však nezměnili. Navíc ke konci poločasu, po rychlém protiútoku, neodhadl náš brankář výběh proti útočníkovi a hosté pohodlně zvýšili na tříbrankový rozdíl. Ve druhé půli jsme přidali a využili chybu v rozehrávce hostí a snížili. Vzápětí měl výbornou příležitost Radek Lacka, z dobré pozice však branku minul. Po hodině hry, po dalším brejku, hosté opět odskočili na tříbrankový rozdíl. To již bylo nad síly našeho družstva. Utkání ovlivnil i fakt, že několik hráčů muselo postupně pro zranění vystřídat, což narušilo kompaktnost týmu. Sestava: Knop O. - Macek, Knop P., Klimeš (66. Čonka), Moravec - Přikryl, Stehlík (22. Lushanov), Berger, Ponomarenko (39. Konstantynov, 78. Novák) - Lacka, Rozsypal (46. Paták).

SK Medlánky B - SK Chrlice starší žáci 4:1 (2:1), branka Chrlic: Plný. V posledním jarním kole dokázali naši starší žáci pohotově reragovat na rychlé vedení domácích, v dalším průběhu však remízu neudrželi.

Tatran Starý Lískovec - SK Chrlice mladší žáci 1:17 (1:8), branky Chrlic: Binder 7, Kurcikašvili 6, Popovych 2, Klíma. V posledním kole si naši mladší žáci s chutí zastříleli. Domácí se dostali sice do vedení, pak už však jenom počítali míče ve své brance.

SK Medlánky - SK Chrlice starší přípravka 21:1 (12:0), branka Chrlic: Popovych.

SK Chrlice mladší přípravka A - Lokomotiva Heršpice 12:3 (5:2), branky Chrlic: Štěpán, Böhm, Rotrekl, Beránek a Rajnoha po 2, Řehůřek.

SK Chrlice mladší přípravka B - Tatran Kohoutovice 3:16 (1:6), branky Chrlic: Havlát, Sendler, Král.

Domácí prohra s Čafkou
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff