SK Chrlice - SK Řícmanice 1:1 (1:1), branka: 43. Lacko. Před domácím utkáním s předposledními Řícmanicemi jsme měli velké problémy se sestavou. Vlivem zranění, pracovních povinností a Majálesu nám chyběli hned čtyři hráči obvyklé sestavy. Navíc další tři hráči nastupovali do utkání se zdravotními problémy. Přesto jsme začali od začátku aktivně a měli výraznou herní převahu. Bohužel po první rychlé akci soupeře jsme na konci úvodní čtvrthodiny inkasovali. Poté se opakovala situace s utkání se Starým Lískovcem, kdy jsme mohli z penalty vyrovnat, bohužel Lukáš Berger penaltu nasměroval do obou tyčí a míč se pak odrazil zpět do pole. Situaci však předcházely hned dvě 100% možnosti dosažení branky, které jsme nevyužili. Tlak do brány soupeře vedl těsně před koncem poločasu k vyrovnání, když se z krkolomné pozice Radek Lacka krásně trefil do horního růžku hostující branky. Ve druhé půli jsme postupně tlačili čím dál více soupeře do jeho pokutového území, míč do jeho branky jsme však nedokázali protlačit. V závěrečné desetiminutovce tlak sílil, bohužel bez brankového efektu. Mužstvo je však nutno pochválit, že i v kombinované sestavě bojovalo o vítězství až do úplného konce. Sestava: Knop O. - Konstantynov (18. Čonka), Klimeš, Knop P., Moravec - Přikryl, Berger, Lushanov (69. Rozsypal), Ponomarenko - Lacka, Svoboda.

SK Líšeň dívky - SK Chrlice starší žáci 1:5 (1:3), branky Chrlic: Hodya 2, Šrom, Sideridis, Kočí. Líšeňské dívky šly v utkání do vedení, naši starší žáci však předvedli kvalitu a postupně se dokázali prosadit.

AC Lelekovice - SK Chrlice mladší žáci 2:1 (0:1), branka Chrlic: Sadílek. V utkání s vedoucím týmem tabulky jsme do poločasu vedli, ve druhé půli však domácí stačili výsledek otočit.

DOSTA Bystrc B - SK Chrlice starší přípravka 3:12 (1:7), branky Chrlic: Valach 4, Popovych 3, Foral a Váňa po 2, Kula.

SK Slatina - SK Chrlice mladší přípravka B 14:10 (8:2), branky Chrlic: Havlát 4, Řička, Rotrekl a Grimm po 2.

UOMP Brno - SK Chrlice old boys 5:6 (1:4).