Slovan Brno B - SK Chrlice muži 0:1 (0:0), branka: 54. Ponomarenko. V sobotním dopoledni jsme urvali tři body na hřišti Slovanu Brno, které však bylo v katastrofálním stavu - drnová louka. Stav hřiště od počátku utkání velmi komplikoval oběma týmům jakoukoliv kombinaci a když už se nějaká šance rýsovala, většinou ztroskotala na některém z drnů. Od počátku jsme byli aktivnějším týmem a snažili se dostat k blízkosti domácí branky, v první půli jsme však mnoho vyložených šancí neměli. Domácí byli naštěstí v útoku bezzubí, takže bylo pouze otázkou, zda se nám podaří nějaký míč protlačit do jejich branky. Ve druhé půli jsme hráli na branku, kde alespoň místy bylo možné si přihrát, a hned jsme se dostávali do dobrých příležitostí. V 54. minutě jsme podnikli rychlý protiútok do obrany soupeře, v pozici dva na jednoho naštěstí Roman Ponomarenko nic zbytečně nevymýšlel a uklidil míč ke vzdáleněnjší tyči domácí branky. I nadále jsme měli více ze hry a domácí se snažili pouze rychlými protiútoky dostat k naší brance, Petr Knop, a Viktor Sova v brance, však jejich akce však dokázali vyřešit. Když byl pak v 80. minutě vyloučen za urážku rozhodčího domácí útočník, dovedli jsme utkání bez problémů k vítěznému konci. Sestava: Sova - Volf, Klimeš, Knop, Moravec - Přikryl, Berger, Stehlík, Ponomarenko - Lacka (70. Paták), Novák (90. Rozsypal).

SK Chrlice starší žáci - DOSTA Bystrc 13:0 (5:0), branky: Hodya 6, Binder 3, Sideridis 2, Šembera, Dvořák. Naši starší žáci předvedli výborný výkon plný nápaditých kombinací a pěkných zakončení. Od počátku přišpendlili svého spoupeře k jeho šestnástce a kombinacemi po zemi se dostávali do velmi dobrých šancí, které dokázali také využít. Když už se soupeř snažil vysunout svoji obranu, míče za jejich zónu nás dostávali do dalších pěkných příležitostí. Aktivní hra vedla nakonec k vysokému vítězství.

SK Chrlice - FK Nový Lískovec 4:1 (2:0), branky Chrlic: Kurcikašvili 2, Binder, Šmuhař.

SK Žebětín - SK Chrlice 5:31 (2:15), branky Chrlic: Valach 9, Popovych 8, Konečný 4, Váňa a Štěpán po 3, Lebeda a Bednář po 2.

SK Chrlice starší přípravka - SK Bosonohy 11:6 (4:3), branky Chrlic: Popovych 4, Valach 3, Řička 2, Zuščák, Grimm.

SK Chrlice mladší přípravka A - SK Soběšice 5:15 (3:7), branky Chrlic: Beránek 3, Grimm, Hospodar.

SK Chrlice mladší přípravka B - Lokomotiva Heršpice 5:8 (2:2), branky Chrlic: Sendler a Řička po 2, Havlát.