SK Chrlice - SK Jundrov 5:0 (2:0), branky: 7. Volf z penalty, 35. Konstantynov, 70. Lacka, 84. Lacka, 90. Stehlík. Jarní sezónu jsme začali stejně jako podzimní, domácí výhrou 5:0, tentokráte proti Jundrovu. Utkání začalo z obou stran opatrně, se snahou na hrbolatém hřišti neudělat chybu. Do vedení jsme se však dostali poměrně rychle, Libor Stehlík zatáhl akci po křídle a jeho centr srazil rukou v šestnástce hostující obránce. Penaltu bezpečně proměnil Jakub Volf. Po vstřelené brance se hra vyrovnala a hosté se snažili probít do našeho vápna zejména ze standardních situací - trestných kopů, rohů a dlouhých autových vhazování. V obraně se nám však podařilo tyto standardky vyřešit, pouze jednou hosté z malého vápna netrefili branku. Důležitý moment přinesla 35. minuta, kdy po pěkné kombinaci pronikl po levé straně Konstantynov až k hostující brance, a jeho nepříliš prudká střela skončila k překvapení všech v hostující brance. Ve druhé půli se hosté snažili utkání zdranatizovat a vysunuli svoji obranu hodně vysoko. Šanci si však nevypracovali a naopak museli čelit našim rychlým protiútokům, s čímž měla trochu pomalejší obrana velké problémy. Výsledkem pak byly tři obdržené branky v posledních 20 minutách, všechny po samostatných únicích.
Sestava: Sova - Svoboda, Moravec, Volf - Přikryl (v 15 letech premiéra za áčko, 80. Macek), Berger L., Klimeš, Stehlík, Konstantynov (86. Knop) - Halaburka (63. Lushanov), Lacka.

Jarní část soutěže jsme zahájili domácí výhrou
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff