SK Chrlice - Manhartsberg SV (Rak.) 3:4 (2:0), branky: Přikryl, Lushanov a Stehlík. V dalším přátelském utkání, tentokráte s netradičním soupeřem, jsme se v první půli dokázali dostat do vedení 2:0 po brankách mladého Filipa Přikryla a Slávy Lushanova. Ve druhé půli hosté přidali a dokázali provětrat naši obranu s úspěšným výsledkem, přičemž několik dalších šancí na obou stranách zůstalo nevyužito. Když už to po brance Libora Stehlíka vypadalo, že i třetí přípravné utkání skončí remízou 3:3, využili hosté v závěru prostupnost naší obrany a strhli vítězství na svou stranu. Sestava: Sova - Svoboda, Moravec, Volf - Klimeš, Stehlík - Přikryl, Berger L., Nezval (Paták) - Novák (Vitanovič), Lushanov.