SK Líšeň C - SK Chrlice muži A 7:2 (2:1), branky Chrlic: 40. Stehlík, 74. Hnilička. V posledním kole na umělé trávě v Líšni jsme byli po většinu utkání lepším týmem, trojice rozhodčích, v čele s hlavním Matkowskim, však skandálním způsobem odřídila toto utkání a postarala se o naši vysokou porážku. Od počátku bylo utkání vyrovnané, bohuřel první standardka, a naše nedůslednost před brankou vedla k lehké dorážce a domácí šli dovedení. První klíčový moment nastal poté ve 27. minutě, kdy asistent rozhodčího pustil ofsajd domácího útočníka, který šel sám na brankáře Ondry Knopa a ten při jeho obhození srazil míč rukou mimo šestnáctku. Následoval přímý kop, červená karta a následně i gól z trestného kopu. Zajímavé bylo, že od této chvíle jsme i v desíti byli lepším mužstvem a chvíli před přestávkou Libor Stehlík křižnou střelou ze 20m snížil. I ve druhé půli jsme začali dobře. Do té doby než zaúřadoval rozhodčí podruhé. V 52. minutě šel Radek Lacka sám na brankáře, v šestnástce ho srazil domácí obránce, rozhodčí však nepochopitelně tuto situaci jako penaltovou nepísknul. Domácí pak, po naší chybě v rozehrávce, šli do dvoubrankového vedení a bylo to ještě horší, protože druhý asistent pustil hned dvojnásobný ofsajd domácích hráčů a domácí zvýšili na 4:1. Poté se nám podařilo ještě snížit výstavní střelou Marka Hniličky do šibenice. V posledních deseti minutách, kdy jsme chtěli z výsledkem ještě něco udělat, jsme poté z rychlých kontrů domácích, ještě třikrát inkasovali. Nejdříve z penalty a následně brankou po dalším neodmávaném ofsajdu. Mužstvo přes porážku i v deseti celé utkání odbojovalo a předvedlo fotbalový výkon a bylo pozitivní i to, že jsme po tendečních výrocích rozhodčích udrželi "nervy na uzdě" a nenechali se zbytečně vyloučit.
Sestava: Knop (27. ČK) - Hnilička, Moravec, Stehlík, Klimeš - Konstantynov, Lushanov (46. Macek), Berger L., Křivánek - Halaburka, Lacka (80. Berger M.).

Moravská Slavia B - SK Chrlice muži B 5:1 (4:0), branka: Svoboda.

FC Soběšice B - SK Chrlice mladší žáci 1:9 (0:3), branky Chrlic: Binder 3, Rotrekla Šmuhař po 2, Kurcikašvili a Sadílek.

V posledním podzimním kole jsme vysoko prohráli.