SK Chrlice muži A - FC Medlánky B 4:2 (1:1), branky: 7. a 55. Halaburka, 64. vlastní, 68. Moravec - 41., 49. Poslední podzimní domácí utkání se hrálo na velmi těžkém terénu a za stálého deště. Těžký a kluzký terén po celý zápas kazil kombinační akce na obou stranách. My jsme utkání začali o poznání lépe a snažili se tlačit před hostující branku. Skórovali jsme hned v 7. minutě, kdy jsme využili zisk míče ve středu pole, Marek Klimeš vyslal do sóla Ihora Halaburku a ten únik bezpečně proměnil. Potom jsme měli ještě několik výborných příležitostí, Michal Novák nastřelil i tyčku, zvýšit skóre se nám však nepodařilo. Hosté ohrožovali naši branku pouze z uctivé vzdálenosti, těsně před přestávkou však Marek Hnilička zbytečně skluzoval hostujícího útočníka, ten upadl a hosté z penalty vyrovnali. Do druhé půle jsme šli s cílem zlepšit kombinaci po zemi a soupeře přehrávat. Velkou komplikací však byla situace ihned po přestávce, kdy ve středu pole, po jednom ze soubojů, poskakoval míč do té doby, než ho hostující záložník nakopl směrem k naší brance. Míč však chytl nečekanou trajektorii a skončil v naší brance. Náhodný gól nás však nepoložil a za pět minut bylo vyrovnáno po úniku Radka Lacky, jehož ideální přihrávku doklepl do sítě opět Ihor Halaburka. Rozhodnutí přinesla situace v 64. minutě, kdy po odpískaném faulu ve středu pole chtěl záložník hostí nastřelit blízko stojící naše hráče, ti se však míči uhnuli, naopak jej získali  a poslali vpřed opět na Ihora Halaburku. Ten si chtěl na vápně udělat dlouhou kličku, stoper domácích mu však míč srazil tak nešťastně, že skončil v síti za překvapeným brankářem. V další minutě se pak po vzájemném souboji pustili slovně do sebe Michal Novák s hostujícím obráncem a rozhodčí oba dva překvapivě vyloučil. Naštěstí nás to nerozhodilo a o několik minut později po úniku Halaburky doklepl míč nejdříve Lukáš Berger do gólmana, odražený míč pak Jakub Moravec do sítě - 4:2. Pak jsme se snažili držet míč, nebezpečné situace před naší brankou vznikaly okolo šestnáctky pouze po několika odpískaných trestných kopech po faulech, které by se nepískaly ani v basketbale. Naštěstí hosté z nich nic nevytěžili a jedinou jejich obrovskou šanci vychytal v poslední minutě Ondra Knop.
Sestava: Knop - Hnilička, Moravec, Volf (85. Berger M.), Macek - Konstantynov (81. Machota J.), Berger L., Novák, Klimeš - Lacka (72. Lushanov), Halaburka.

SK Chrlice muži B - Sokol Bílovice 2:5 (1:0), branky Chrlic: 43. Červený, 48. Přikryl. Naše béčko potvrdilo, že je v současné době nejhorším brněnským mužstvem. Proti Bílovicím podalo v prvním poločase dobrý výkon a po zásluze se dostalo do vedení, které hned po poločase po rychlém protiútoku navýšilo. Druhá vstřelená branka však mužstvu neskutečně uškodila. Na hřišti bylo naráz ne mužstvo, ale jedenáct individualit, které si na hřišti chtěly dokázat, že jejich fotbalové dovednosti jsou nejméně na úrovni první ligy. A hosté naší nezodpovědnosti dokázali pohodlně využít. Neuvěřitelnými hrubkami, které neudělají ani fotbaloví analfabeti, jsme soupeři nabízeli jednu vyloženou šanci za druhou. Navíc zaskočit za spoluhráče nebo zodpovědně si obsadit protihráče, to bylo nad mentální síly většiny hráčů. Při rozhodování o tom, zda béčko přihlásit do soutěže, přavážil názor dát prostor hráčům, kteří si chtějí zahrát fotbal, bohužel stav je takový, že se musí většina hráčů přemlouvat, aby vůbec na utkání přišli. Chtít po nich ještě plnit alespoň základní pravidla kolektivní hry je zřejmě sci-fi. Nakonec pět branek za posledních 30 minut v naší síti byl ještě milosrdný odraz toho, co se na hřišti odehrálo.

Slatina/Slovan B - SK Chrlice starší žáci 4:2 (1:0), branky Chrlic: Plný 2. Našim starším žákům se tentokrát nedařilo a výsledek upravili až dvěma brankami v závěru.

SK Tuřany - SK Chrlice mladší žáci 1:9 (0:6), branky Chrlic: Binder 6, Šmuhař 2, Kurcikašvili. V derby mladších žáků jsme naše tuřanské sousedy vysoko porazili.

SK Líšeň U9B - Sk Chrlice mladší přípravka A 11:6 (6:3), branky Chrlic: Böhm 3, Beránek, Řehůřek , Bella.

SK Líšeň U8A - SK Chrlice mladší přípravka B 24:5 (16:1), branky Chrlic: Mikeska 3, Machota, Sendler.

Poslední domácí podzimní utkání jsme vyhráli.