ČAFC Židenice - SK Chrlice muži A 3:1 (2:0), branky: 17., 35., 90. - 48. Konstantynov. Utkání na TCM v Brněnských Ivanovicích jsme po rozdílných poločasech prohráli. Od začátku utkání měli domácí výrazně navrch a přehrávali nás rychlostí a lepší kombinací. Přestože jsme počáteční jejich šance přežili, stejně jsme po jednom z kontrů inkasovali. I poté byli domácí lepší, přehrávali nás v záloze a rychlými protiútoky měli alespoň tři další vyložené šance, které buď zlikvidoval Ondra Knop, nebo šly střely vedle. Když jsme následně dostali druhý gól po rohovém kopu hlavou, byla pro nás poločasová přestávka vysvobozením. V poločase trenér Sommernitz vystřídal, posunul hru více dopředu a změnil rozestavení na tři obránce s posílením středu pole. Od první minuty druhé půle na hřišti existovalo jenom naše družstvo a ihned se nám podařilo snížit po střele Miti Konstantynova. Během dalších deseti minut jsme měli následně čtyři 100% šance na vstřelení branky, nebyli jsme však schopni míč do branky hostí dorazit ani z několika kroků. Bohužel místo toho, abychom pokračovali v náporu, zcela zbytečně jsme se začali věnovat soupeři a komentování výroků rozhodčího, což nás úplně v náporu zabrzdilo. S přibývajícími minutami se pak začala na naše kopačky vkrádat nervozita a nepřesnost a nabídli jsme soupeři opět několik brejků, které vychytal opět náš brankář. V poslední minutě pak domácí poslední útok zápasu zakončili třetím gólem.
Sestava: Knop - Hnilička, Husák (18. Klimeš), Berger M. (46. Halaburka), Moravec - Křivánek (46. Konstantynov), Berger L., Stehlík, Volf - Lacka, Novák.

SK Slatina B - SK Chrlice muži B - utkání nebylo sehráno z důvodu malého počtu hráčů našeho družstva.

SK Chrlice starší žáci - SK Jundrov 5:0 (2:0), branky: Hodya 2, Binder 2, Záklasník. Naši starší žáci pokračovali v dobrých výkonech a zcela zaslouženě porazili svého souseda v tabulce a posunuli se do lepší poloviny tabulky.

SK Chrlice mladší žáci - SK Obřany 5:2 (3:2), branky: Binder 2, Kurcikašvili, Sadílek, Rotrekl. I naši mladší žáci doma po zásluze vyhráli a to i přesto, že hosté vedli v utkání 1:2.

SK Chrlice starší přípravka - SK Obřany 1:13 (0:4), branka: Štěpán.

SK Chrlice mladší přípravka - SK Obřany 11:6 (6:4), branky: Hospodar 3, Ben Touziaa a Bella 2, Böhm, Beránek.

SK Chrlice mladší přípravka - SK Řečkovice 4:12 (1:6), branky: Čapek, Hospodar, Grimm, Sendler.