SK Chrlice muži A - AC Lelekovice 1:2 (1:1), branky: 5. Berger L. z penalty - 20. a 50. z penalty. Utkání s vedoucím týmem tabulky bylo vyrovnané od začátku utkání do konce s tím, že byly pasáže, kdy jedno nebo druhé mužstvo mělo více ze hry. My jsme utkání začali ideálně. Již v 5. minutě unikl po pravé straně Radek Lacka, hosté jej v šestnástce faulovali a penaltu proměnil bezpečně k tyči Lukáš Berger. Ve 12. minutě jsme mohli vedení navýšit, po úniku Nováka se ideálně snesl centr k nohám Lukáše Bergera, ten jej dal do ještě lepší pozice Radku Lackovi, toho však vychytal hostující brankář. Hosté vyrovnali ve 20. minutě, kdy jejich, nepovedeně zahraný trestný kop z úhlu, prošel po zemi mezi všemi bránícími hráči a zaplul ke vzdálenější tyči. Od této chvíle až do poločasu se hra přelévala ze strany na stranu bez gólového využití. Do druhé půle vstoupili šťastněji hosté. Po odvráceném rohovém kopu se míč na hranici velkého vápna na boku šestnástky nešťastně odrazil od země do ruky Jakuba Volfa a hosté šli z penalty do vedení. Až do 70. minuty měli pak hosté více ze hry a měli i šance na pojištění svého vedení. Poté se hra vyrovnala a naši hráči přešli na rychlé přenesení hry do útoku, což dělalo hostům potíže. Hned několikrát jsme se dostali do výborných střeleckých pozic v blízkosti branky hostí, žádnou situaci jsme však nedokázali přetavit ve vyrovnávací branku.
Sestava: Knop - Hnilička, Husák, Berger M. (79. Macek), Moravec - Machota (26. Klimeš), Rozsypal (46. Volf), Stehlík, Berger L. (79. Křivánek) - Lacka, Novák (79. Halabaurka).

SK Chrlice muži B - Svratka Brno C 3:3 (1:1), branky Chrlic: Machota Jan, Přikryl a Halaburka. Naše béčko ve vyrovnaném zápase třikrát vedlo, hostům se však podařilo v 90. minutě vyrovnat i potřetí v utkání.

Svratka Brno C - SK Chrlice starší žáci 2:1 (1:0), branka Hodya. Naši starší žáci hráli na Svratce vyrovnanou partii, bohužel chvíli poté, co se jim v polovině druhého poločasu podařilo vyrovnat, inkasovali druhou branku, která rozhodla utkání.

Lokomotiva Heršpice - SK Chrlice mladší žáci 3:9 (3:5), branky Chrlic: Rotrekl a Šmuhař po 4, Kobylka. Naši mladší žáci sice prohrávali ve 12. minutě 3:0, v dalším průběhu však utkání otočili a nakonec vysoko zvítězili.

AC Lelekovice - SK Chrlice starší přípravka 2:7 (2:3), branky Chrlic: Bednář, Havlát, Konečný, Řička, Štěpán R., Štěpán A., Valach. Na vítězství a sedmi brankách bylo zajímavé, že je dosáhlo hned sedm střelců našeho družstva.

FC Medlánky - SK Chrlice mladší přípravka A 10:8 (5:3), branky Chrlic: Beránek a Štěpán po 4.

Sparta Brno B - SK Chrlice mladší přípravka B 12:9 (7:3), branky Chrlic: Havlát a Řička po 3, Řehůřek 2, Lechner.

Start Brno - SK Chrlice old boys 7:3 (3:2).

Utkání s vedoucím týmem jsme těsně prohráli.