SK Obřany - SK Chrlice muži A 2:3 (1:1), branky: 30., 77. - 5., 60., 88. Novák. V důležitém utkání v Obřanech jsme  uspěli. Pokud jsme se chtěli udržet v kontaktu s čelem tabulky, museli jsme v Obřanech bodovat. Od začátku jsme začali aktivně a již v 5. minutě Michal Novák zužitkoval nečekanou přihrávku Libora Stehlíka ve vedoucí gól. Naše taktika, kdy jsme pronikali do soupeřovy obrany po stranách, na domácí platila a měli jsme hned několik výborných šancí na zvýšení skóre. Ty jsme však nevyužili a domácí ve 30. minutě vyrovnali. Ve druhé půli jsme se opět dostali do vedení, v dalším průběhu jsme však měli problém s tím, že někteří hráči si vyžádali střídání kvůli zdravotnímu stavu. To narušilo celistvost mužstva a v období, kdy jsme přeskupovali sestavu, domácí po rychlém rozehrání autu vyrovnali. Když už utkání spělo k remízové koncovce, vypadl domácímu brankáři po souboji míč a Michal Novák svým třetím gólem rozhodl těsně před koncem utkání zaslouženě v náš prospěch.
Sestava: Knop - Hnilička, Berger M., Husák (75. Křivánek), Moravec - Machota, Rozsypal (46. Konstantynov (56. Halaburka)), Stehlík, Berger L., Lacka - Novák.

SK Obřany B - SK Chrlice muži B 8:3 (3:2), branky Chrlic: Svoboda, Halaburka a Přikryl. O vysoké porážce rozhodla zejména 24. minuta, kdy se za stavu 1:1 zranil náš brankář Sova a musel ho nahradit hráč z pole. Poté jsme postupně spěli k vysoké porážce.

SK Chrlice starší žáci - SK Líšeň dívky 6:1 (5:1), branky: Hodya 4, Kočí, Sideridis. Po naší úvodní brance sice líšeňské dívky stačily vyrovnat, již do poločasu však naši žáci dokázali vstřelit další čtyři branky a rozhodli o vysokém vátězství.

SK Chrlice starší přípravka - DOSTA Bystrc 7:10 (3:4), branky Chrlic: Havlát 3, Veleba 2, Řička, Valach.

SK Chrlice mladší přihrávka B - SK Slatina 4:12 (2:4), branky Chrlic: Čapek 2, Beránek, Urban.

SK Chrlice old boys - UOMP Brno 0:2. 

Z Obřan vezeme tři body
FC Soběšice B vsSK Chrlice
0:3
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Řečkovice
ne 2. 4. v 15.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff