SK Chrlice muži A - Lokomotiva Heršpice 3:3 (0:1), branky: 79. Lacka, 81. Halaburka, 89. Konstantynov - 33., 73., 77. V dalším domácím utkání jsme přivítali silný tým Lokomotivy Heršpice a průběh utkání byl těžko uvěřitelný. Od počátku utkání jsme hráli ze zabezpečené obrany a podnikali rychlé protiútoky. Tímto stylem hry jsme měli dvě obrovské šance již v prvních dvaceti minutách, ale ani Tomáš Smutný, ani Milan Machota nedokázali své vyložené šance proměnit. Když jsme měli ve 30. minutě další gólovku, střelu Petra Rozsypala odrazili hosté do rychlého protiútoku, ze kterého šli do vedení. Ve druhé půli jsme se snažili vyrovnat, naopak však rychlé protiútoky hostí zaměstnávali naši obranu. Po několika takových šancích neodhadl dobře míč brankář Knop a hosté šli velmi lacino do dvoubrankového vedení. Náročný zápas zanechal na našem týmu viditelné stopy a někteří hráči mleli z posledního, což umožňovalo hostům dostávat se k dalším  obrovským šancím do naší otevřené obrany. Trenér hostí postupně poslal do utkání další náhradníky, čemuž odpovídal i obraz hry a i třetí gól v naší síti po dalším ze samostaných úniků na našeho brankáře. Prostřídaný tým hostí však v poslední desetiminutovce nečekaně zkolaboval. Obrana byla naráz úplně neorganizovaná a hosté jakoby neexistovali. Nejdříve snížil po úniku Radek Lacka, poté po jeho úniku doklepl míč do prázdné brány z jednoho metru Ihor Halaburka a v poslední minutě po centru Jakuba Moravce hlavou vyrovnal další střídající hráč Miťa Konstantynov. Nakonec jsme z prohraného utkání vydolovali bod.
Sestava: Knop - Macek, Husák, Berger M., Moravec - Smutný, Rozsypal (46. Konstantynov), Berger L., Machota (56. halaburka) - Lacka, Novák.

SK Chrlice muži B - Lokomotiva Heršpice B 0:6 (0:2)

DOSTA Bystrc - SK Chrlice starší žáci 0:3 (0:3), branky: 13., 24. a 29. Roman Hodya. Naši starší žáci podali v Bystrci velmi dobrý výko a o svém vítězství rozhodli již v prvním poločase po hattricku Romana Hodyi.

SK Nový Lískovec - SK Chrlice mladší žáci 4:3 (2:0), branky Chrlic: Binder 2, Rotrekl.

SK Líšeň U11B - SK Chrlice starší přípravka 18:4 (8:1), branky Chrlic: Havlát 3, Konečný - hráno v úterý 25. 9. 2018.

SK Bosonohy - SK Chrlice starší přípravka 20:2 (11:1), branky Chrlic: Řička 2.

SK Soběšice - SK Chrlice mladší přípravka A - utkání bude sehráno dne 1. 10. 2018 v 16.30 hodin

Lokomotiva Heršpice - SK Chrlice mladší přípravka B 6:7 (3:4), branky Chrlic: Beránek 5, Böhm, Čapek.