SK Řícmanice - SK Chrlice muži A 3:3 (2:1), branky: 4., 15., 82. - 44. Volf z penalty, 69. Lacka, 84. Halaburka. Utkání s předposledním celkem tabulky bylo pro naše mužstvo velmi těžké. Domácí byli sice v závěru tabulky, předchozí neúspěšné výsledky však šly na vrub neúčasti jejich brankáře i několika dalších hráčů, na tomto utkání však byli  kompletní, dokonce s osmi náhradníky. Začátek utkání jsme nezachytili, po hrubých chybách v obraně jsme po čtvrthodině prohrávali o dvě branky. Naštěstí nás to nepoložilo a ještě před půlí jsme, po faulu na Michala Nováka, z penalty Jakubem Volfem snížili. O přestávce jsme vystřídali a přeskupili řady s cílem utkání zvrátit. Nejdříve Libor Stehlík terfil tyč a poté, po akci Jakuba Moravce, Radek Lacka vyrovnal. Od této chvíle se akce přelévaly ze strany na stranu a po jednom rychlé protiútoku jsme před vápnem faulovali a domácí střelou z trestného kopu přímo do šibenice šli v 82. minutě znovu do vedení. Během dvou minut se nám však podařilo srovnat skóre, když střela Ondry Ratiborského trefila tyč, od které míč putoval po brankové čáře mimo branku. Podařilo se nám ho však dostat zpětnou přihrávkou znovu před branku a Ihor Halaburka doklepl míč do sítě a zajistil nám zaslouženou remízu. Po osmi kolech ztrácíme ze čtvrtého místa pouze tři body na vedoucí Řečkovice, teď nás však čeká série utkání s mužstvy z první poloviny tabulky. 
Sestava: Knop - Macek (46. Halaburka), Husák, Berger M., Moravec - Volf, Stehlík, Ratiborský, Machota - Lacka, Novák.

SK Chrlice starší žáci - Sokol Bílovice nad Svitavou 6: 1 (5:0), Branky Chrlic: Hodya 3, Kočí, Binder, Šrom po 1. Naši starší žáci si tentokrát zahráli utkání, ve kterém se jim dařilo a soupeře jednoznačně přehráli. Již v poločase byl stav 5:0 a ve druhé půli se naše vedení nenavýšilo jenom proto, že jsme několik vyložených šancí nedokázali proměnit v góly.

SK Chrlice mladší žáci - Sokol Bílovice nad Svitavou 2:5 (2:3). Branky Chrlic: Binder 2. Naš mladší žáci dokázali  v prvních deseti minutách bleskově, dvěma brankami, odpovědět na vedoucí gól hostí, v dalším průběhu si však hosté vzali vedení zpět a odvezli si tři body.

Moravská Slavia Brno - SK Chrlice starší přípravka  7:10 (4:1), branky Chrlic: Valach 5, Řička 2, Štěpán, Vach a Bednář. Hráno v týdnu.

SK Chrlice starší přípravka - SK Žebětín 5:10 (1:4), branky Chrlic: Konečný 2, Grimm, Havlát, Foral.

SK Chrlice mladší přípravka A - Svratka Brno B 19:8 (8:3), branky Chrlic: Bella, Böhm a Štěpán po 5, Beránek 2, Hospodar, Machota V.

SK Chrlice mladší přípravka B - Svratka Brno A 2:29 (0:17), branky Chrlic: Havlát a Sendler.

SK Chrlice old boys - SK Slatina 1:1

SK Tuřany - SK Chrlice old boys 8:2 (3:2) - dohrávka

Z Řícmanic jsme dovezli bod
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff