Start Brno B - SK Chrlice muži A 4:0 (2:0), branky domácích - 8., 22., 67., 88. Po dobrých výkonech jsme chtěli i na Startu vyhrát, z velkého hřiště jsme však měli respekt, protože nám herně dlouhodobě nevyhovuje. Naše obavy se vyplnily, nebyli jsme se schopni vyrovnat s tím, že hráči jsou dále od sebe a tím je komplikovanější i zajišťování se během hry navzájem. Domácí začali náporem a rychlé přenášení hry nám dělalo potíže. Již v první minutě jsme mohli jít do vedení, šanci jsme neproměnili, domácí však v 8. minutě ano, a poté byli celý poločas lepším týmem. Ve druhé půli se trenéři snažili přeskupit řady, hrát v obarně na větší riziko a přenést těžiště hry více k domácí brance. Obraz hry se nám však nepodařilo změnit a když jsme několik výborných šancí neproměnili, domácí nám odskočili až na vysokou výhru. Sestava: Knop - Hnilička (46. Křivánek, Husák, Berger M. (60. Ratiborský), Moravec - Machota (75. Konstantynov), Stehlík, Berger L., Volf - Lacka, Novák.

SK Tuřany B - SK Chrlice muži B 9:0 (5:0). Vzhledem k tomu, že áčko hrálo ve stejném termínu jako béčko, velmi těžko se skládalo vůbec 11 hráčů, kteří by k utkání nastoupili. To poznamenalo i vývoj utkání a bylo jen otázkou, v jaké výši se skóre zastaví. nakonec jsme unikli potupné desítce.

SK Chrlice starší žáci - Žebětín/Bosonohy 1:3 (0:2), branka Chrlic: Šembera. Výsledek utkání ovlivnila zejména 20. minuta, kdy naši žáci obdrželi dvě rychlé branky po sobě, a i když se jim podařilo ve druhé půli snížit, hosté těsně před koncem pečetili výhru.

SK Chrlice mladší žáci - Řícmanice 5:2 (2:1), branky Chrlic: Binder 2, Rotrekl, Karcikašvili, Sadílek. V dohrávaném utkání 1.kola v týdnu naši mladší žáci zaslouženě porazili svého soupeře.

SK Chrlice mladší žáci - AC Lelekovice 1:3 (0:1), branka: Binder. Ve druhém domácím utkání se podařilo našim mladším žákům po prohrané první půli vyrovnat, hosté šli však vzápětí znovu do vedení, které pečetili 12 minut před koncem třetí brankou.

SK Chrlice starší přípravka - Tatran Kohoutovice 7:17 (3:8), branky Chrlic: Váňa 3, Lebeda, Valach, Havlát, Řička.

SK Chrlice mladší přípravka A - DOSTA Bystrc 5:15 (1:10), branky Chrlic: Machota Fr. 3, Štěpán 2, Bella.

SK Chrlice mladší přípravka B - DOSTA Bystrc B 9:8 (5:5),, branky Chrlic: Machota Fr. 3, Mikeska a Urban po 2, Řehůřek, Havlát.

Obě naše družstva mužů tentokrát schytala debakl
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff