SK Chrlice muži A - SK Řečkovice 3:1 (2:1), branky: 14. Novák, 36. Stehlík, 89. Halaburka - 7. Dobeš. V dalším domácím utkání jsme chtěli potvrdit tři body z Jundrova a porazit soupeře ze špičky tabulky. Zápas, který probíhal za hustého deště, jsme začali velmi aktivně a snažili se soupeře překonat co nejdříve. Bohužel však po prvním rohu v 7. minutě jsme neuhlídali dostatečně soupeřova hlavičkáře a bylo to 0:1. Naše hráče to však vůbec nepoznamenalo a neustále jsme hráli svou agresivní nátlakovou hru a soupeř se nebyl schopen dostat pořádně do zápasu. Vyrovnat se nám podařilo do první čtvrthodiny, kdy kolmou přihrávku za obranu využil Michal Novák. Do poločasu jsme šli zaslouženě do vedení po trestném kopu Libora Stehlíka. Náš neustálý presink na začátku druhé půle trošku polevil a soupeř vyrovnal hru. Na stále těžším, vodou zmáčeném, terénu jsme hráli ze zabezpečené obrany a cílem bylo proměnit některý z protiútoků ve třetí branku. Hosté také zvýšili tempo, vypracovali si však pouze jedinou velkou šanci, kdy po úniku netrefili naši branku. Zápas měl v této chvíli oboustranně velmi dobrou úroveň. Rozhodnout se nám jej podařilo až těsně před koncem, kdy po výborném průniku Radka Lacky dostal míč jako na podnose Ihor Halaburka a uklidil jej do soupeřovy branky. Utkání jsme po zásluze dovedli do vítězného konce, v nastavení jsme pak měli kopat ještě penaltu, sražení Radka Lacky však rozhodčí Beneš nepotrestal. Naši fotbalisté podali výborný kolektivní výkon a vítězství bylo zcela zasloužené. Sestava - Sova - Hnilička, Husák, Berger M., Moravec - Machota (68. Konstantynov). Berger L., Stehlík, Volf - Novák (78. Halaburka), Lacka (90. Šahan).

SK Chrlice muži B - SK Řečkovice B 3:6 (1:3), branky Chrlic: 27. Knop Petr, 68. Paták Jakub, 87. Halaburka Ihor - hosté: 12., 37., 39., 63., 75., 85. V prvních dvou utkáních podalo béčko, přes jednu porážku, dobré výkony, utkání s béčkem Řečkovic však ukázalo náš tým jako soubor individualit, kde si každý hraje svůj zápas a to nemohlo fungovat. Někteří hráči si neuvědomili, že je fotbal kolektivní sport a řešili herní situace způsobem, kdy kupili chybu za chybou. Komplikované přihrávky do pozic, kam neměly šanci projít, držení míče v situacích, kdy měl míč putovat z nohy na nohu, to byl obraz naší hry. Nedokázali jsme využít přesilovku o jednoho hráče po celý druhý poločas a bylo jen neuměním soupeře a postřehu brankáře Viktora Sovy, že nám nepřidal další branky ze situací, kdy postupoval sám na našeho brankáře. Utkání prakticky rozhodly dvě slepené branky po půlhodině hry, po kterých šli hosté do dvoubrankového vedení a naše předsevzetí o přestávce na zvrat v utkání vzalo za své po hodině hry, kdy hosté po rychlém protiútoku vstřelili čtvrtou branku.

SK Chrlice starší žáci - SK Medlánky B 3:0 (2:0), branky: 8., 22., a 51. Roman Hodya. Naši starší žáci vyhráli vyrovnané utkání plné nepřesností. Bylo vidět, že se jedná o první utkání po letní přestávce. Zatímco hosté svoje šance neproměnili i zásluhou výborně chytajícího Šimona Šestáka, Roman Hodya dokázal několikrát využít rychlé protiútoky a hattrickem rozhodl utkání.