SK Jundrov - SK Chrlice 0:5 (0:3), branky: 10. a 26. Berger L., 18. Stehlík, 70. Moravec, 87. Volf. V dalším venkovním utkání jsme dokázali odstranit jediný problém, který nás stál ve Starém Lískovci body - finální přihrávky do koncovky. Proti soupeři, který sestoupil z vyšší soutěže, jsme naopak již od začátku zajížděli do jeho obrany a přihrávky tentokrát nacházely spoluhráče. Již ve 26. minutě to bylo 0:3, dvakrát po úniku Radka Lacky, který ukázal záda domácí obraně a jako na podnose připravil přihrávkou dvě branky Lukáši Bergerovi. Třetí branku přidal po rohu, a vyraženém míči brankářem, krásnou střelou ze 23 metrů Libor Stehlík. Utkání však bylo velmi důrazné a nebylo možné ani na chvíli povolit v soustředěnosti. Naše mužstvo bylo tentokráte připraveno i na nápor soupeře po změně stran a nedovolilo domácím se brankou vrátit do zápasu. V 70. minutě pak Jakub Moravec zatočil přímý kop do domácí branky a bylo definitivně rozhodnuto o tom, že si odvezeme z Jundrova tři body. V závěru se pak individuálně prosadil v rohu vápna Michal Novák, předložil míč Jakubu Volfovi a ten střelou ze 13 metrů pečetil naši výhru. Kromě útočné fáze bylo velkým pozitivem i to, že přes výrazné vedení jsme dokázali udržet koncentraci i v obraně a nedostali v utkání od soupeře gól. Sestava: Sova - Hnilička, Husák, Berger M., Moravec - Machota, Stehlík (75. Konstantynov), Berger L., Volf - Lacka (46. Křivánek), Novák (89. Knop P.).