Tatran Starý Lískovec - SK Chrlice 2:0 (1:0), branky domácích: 6., 88. V prvním venkovním utkání jsme podali velmi dobrý výkon, na body to však nestačilo. Od počátku utkání jsme byli lepším týmem, bohužel domácí z prvního nebezpečného utkání skórovali, což předurčilo další vývoj utkání. My jsme poté měli téměř pořád míč na kopačkách, opanovali jsme hřiště a tlačili se k vyrovnání. Co nás však velmi limitovalo, bylo řešení předfinální fáze útočných akcí. Naše kombinace končila na velkém vápně soupeře, a pokud jsme se dostali do blízkosti domácí branky, finální přihrávka nenašla svého spoluhráče. Po prohraném poločase se obraz hry nezměnil, pouze jsme s přibývajícm časem byli stále více nervózní z toho, že nejsme schopni se dostat do vyložených šancí a často šly naše akce zbytečně do křídla, odkud centry domácí obránci bez problémů odvraceli. V závěru utkání jsme již vsadili vše na útočnou kartu. Domácí pak jednu z nepřehledných situací, kdy sporné autové vhazování bleskově rozehráli, využili ke vstřelení druhé branky. Z naší strany byla velmi pozitivní aktivní hra po celý zápas, negativem naopak neschopnost řešení předfinálních fází našich útočných akcí. Sestava: Knop - Hnilička, Husák, Berger M., Moravec - Křivánek, Stehlík, Berger L., Machota - Ratiborský (46. Lacka), Novák.

SK Soběšice B - SK Chrlice muži B 4:2 (2:1), branky: domácí 5., 42., 65., 72. - 9. Musil, 70. Šahan, ČK: 79. Babosha. Tak jako v prvním kole béčko napodobilo áčko, stejný scénář se opakoval i o tomto víkendu. Přestože jsme měli šancí na dva zápasy, odešli jsme ze hřiště s porážkou. Domácí sice rychle skórovali, dokázali jsme však Marcelem Musilem bleskově vyrovnat, a přestože šli domácí znovu do vedení, byli naši hráči odhodlaní utkání ve druhé půli otočit. Tato skutečnost se mohla naplnit, ale jaké příležitosti jsme nedokázali proměnit bylo neuvěřitelné, a když jsme již dokázali překonat gólmana domácích, hned několikrát zastavily naše střely brankové tyče domácí branky. Po našem snížení na 3:2 viselo vyrovnání ve vzduchu, v této rozhodující fázi však začali někteří hráči hledat chybu ve výkonu rozhodčího a rozptylovali se zbytečně jeho kritikou. Výsledkem bylo vyloučení Egora Baboshi a v oslabení jsme naopak inkasovali čtvrtý gól. Sestava: Sova - Svoboda, Březina, Rozsypal (8. Moravec (84. Knop)), Červený - Paták, Patocs, Musil, Šahan - Lacka (55. Halaburka), Babosha.

V Lískovci jsme po dobrém výkonu prohráli.
SK Chrlice vsStart Brno B
3:4
POSLEDNÍ ZÁPAS
vs
COVID pauza
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff