SK Chrlice muži A - MCV Brno 5:0 (2:0), branky: Novák 3 (11., 65., 80.), 43. Klimeš, 55. Smutný. V prvním utkání nové sezóny jsme hostili nováčka soutěže a ukázalo se, že to byl dobrý soupeř pro novou aklimatizaci na naši soutěž. Od začátku utkání nám trošku vázla kombinace a soupeř držel vyrovnanou partii. Bylo dobré, že hned první naše šance skončila brankou, když Michal Novák, který k nám přišel z Mikulčic, dokázal proměnit samostaný únik ve vedoucí branku. Hosté poté přidali, ale výbornou šanci, kdy postupovali čtyři na jediného našeho bránícího hráče, promarnili. Dá se říci, že jsme v první půli vytěžili z minima maximum i proto, že jsme těsně před poločasem dokázali Markem Klimešem využít rohový kop ve druhou branku. Druhou půli jsme začali se zabezpečenou obranou a nebezpečnými protiútoky, a podařilo se nám po tečované střele Smutného odskočit o tři branky. Hosty tato branka v podstatě položila, po nástupu střídajícího Kuby Moravce jsme převzali vládu nad středem pole a podnikali smrtící brejky. Pouze dva jsme však dokázali proměnit úspěšně ve vstřelené branky, další nejméně čtyři úniky skončily neúspěšně. V utkání jsme podali dobrý výkon, další utkání však ukážou, zda byl nováček soutěže týmem, který bude hrát v naší soutěži důstojnou roli. Sestava: Knop - Hnilička, Berger M., Husák, Macek - Klimeš (46. Machota), Smutný (60. Moravec), Berger L., Křivánek - Ratiborký (66. Lacka), Novák. 

SK Chrlice muži B - Tatran Kohoutovice B 5:0 (2:0), branky: 12. Paták, 30. Svoboda, 54. Musil, 61. Babosha, 81. Smutný. Béčko si zahrálo v úvodním kole velmi dobrý a pohodový fotbal. Od první minuty drželi hráči míč na svých kopačkách a tlačili se před soupeřovu branku. První gól však padl po krásném vysunutí Patocse, jehož přihrávku za obranu bez problémů uklidil Jakub Paták do sítě hostí. Když po půlhodině po rohu přidal hlavou druhou branku Patrik Svoboda, dostalo se mužstvo do velké pohody. I ve druhé půli naši hráči diktovali hru a postupně se dostávali do dalších šancí jak po pěkných kombinacích, tak po rychlých protiútocích. Samostatné úniky proměnili přehozením gólmana Marcel  Musil i Tomáš Smutný, naopak dorážkou do prázdné brány zakončil pěknou křídelní akci Egor Babosha. V poslední půlhodině se dostali do několika výborných šancí i hosté, brankář Viktor Sova však všechny šance perfektními zákroky zlikvidoval. Sestava: Sova - Svoboda, Knop, Rozsypal (71. Doležal), Moravec - Smutný, Patocs, Musil, Šahan - Paták, Babosha.

Obě mužstva mužů vyprovodila v 1. kole své soupeře pětibrankovým přídělem
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff