SK Obřany - SK Chrlice muži A 2:1 (0:1), branka: 37. Harašta. V posledním kole potřebovali domácí bodovat, aby se zachránili v soutěži a jejich přístup tomu odpovídal. Od začátku utkání hráli velmi agresivně a tento styl hry nám činil velké problémy. Po získání míče jsme byli napadáni, takže naše kombinace vázla. V první půli se nám podařil jeden rychlý protiútok a dokázali jsme se dostat do vedení. Ve druhé půli jsme se většinou bránili a naše nakopávané, většinou velmi nepřesné, míče na Haraštu soupeř dokázal pokrýt. Vyrovnání viselo na vlásku a také přišlo v 64. minutě, kdy po faulu na hranici šestnástky dokázali domácí nařízenou penaltu proměnit. Domácí, vědomi si potřebného bodu, se poté více zaměřili na obranu, my jsme však nebyli schopni přepnout na aktivnější hru a soupeře dostat pod tlak. Domácí nakonec vstřelili, sice šťastnou, ale zaslouženou vítěznou branku, kdy odhlavičkovaný míč Jakuba Volfa trefil útočníka domácích tak, že se míč odrazil do naší branky. Sestava: Knop - Macek, Husák, Rozsypal, Volf - Klimeš (77. Šahan), Berger L., Moravec, Konstantynov (46. Smutný)- Harašta, Křivánek.

SK Obřany - SK Chrlice muži B 2:7 (1:3), branky: 7. a 21. Konstantynov, 26. a 64. Berger, 55. a 71. Harašta, 86. Musil. Los tomu chtěl, že po utkáních áček navazovalo i utkání béček obou družstev. Hráči béčka se však, až na vyjímky veteránů Patocse a Musila, k utkání nedostavili, takže prakticky celé áčko absolvovalo i následný druhý zápas a 180 minut fotbalu. V tomto utkání si však hráči spravili chuť a zahráli si dobrý kombinační fotbal, okořeněný pěknými brankami. Ve druhém poločase měli naši hráči několik dalších výborných šancí, takže v součtu celé sezóny scházely pouze dvě branky k dosažení 100 gólové hranice. I tak je průměr 4,5 vstřelených branek na útkání i výborné druhé místo v konečné tabulce pěkným úspěchem.

V posledním kole jsme v Obřanech prohráli
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff