SK Chrlice muži A - AC Lelekovice 2:1 (1:1), branky: 35. a 87. Harašta. V utkání proti týmu, který na jaře předváděl famózní formu, jsme dokázali naplno bodovat. V utkání jsme podali velmi dobrý kolektivní výkon a je vidět, že mužstvo se v posledních utkání dalo dohromady. Trenérské duo Sommeridis, naordinovalo proti soupeři, který pro jarní část získal hned několik hráčů z vyšších soutěží, zabezpečenou obranu s jedním útočným hrotem, Honzem Haraštou. Od počátku mělo utkání výborné tempo a akce se střídali na obou stranách. Do vedení jsme šli my, když Harašta zužitkoval přihrávku do obrany, unikl obráncům a křižnou střelou nedal brankáři šanci. Vzápětí jsme mohli zvýšit, ve výborné šanci však Jakuba Moravce vychytal hostující brankář. Hned z protiútoku jsme si nedokázali poradit s míčem do obrany a hosté dokázali nabídnutou šanci využít. Ve druhé půli hosté přidali a zatlačili nás do obrany, která však fungovala tentokrát bezchybně. My jsme se snažili využít každou šanci k protiútoku, ale tři výborné šance jsme nedokázali protlačit do branky hostí. V závěru se tlak Lelekovic zvyšoval, tři minuty před koncem však o naší výhře rozhodla neuvěřitelná hrubka hostí. Záložník ze středu pole chtěl poslat míč k rozehrání brankáři, nevšiml si však našeho, vracejícího se Honzy Harašty, kterému naservíroval míč 15m za obranou linii na svoje velké vápno. Náš útočník si míč zpracoval, udělal kličku brankáři hostí a rozhodl o naší výhře. Sestava: Knop - Macek, Husák, Berger M., Rozsypal (72, Březina) - Klimeš, Berger L., Moravec (44. Smutný), Volf, Křivánek - Harašta.

SK Chrlice muži B - SK Jundrov B 11:3 (5:2), branky Chrlic: Konstantynov 3, Harašta a Volf po 2, Berger M., Patocs, Šahan, Smutný. Naše béčko si proti poslednímu soupeři tabulky s chutí zastřílelo.

Tatran Kohoutovice B - SK Chrlice starší žáci 7:0 (4:0)

SK Chrlice mladší žáci - Tatran Bohunice 1:6 (1:3), branky Kurcikašvili.

SK Chrlice starší přípravka - Svratka Brno D 8:6 (4:5), branky: Kurcikašvili 3, Řička a rotrekl po 2, Valach.

Tatran Kohoutovice - SK Chrlice mladší přípravka A 9:4 (5:1), branky Chrlic: Zuščák, Řička, Machota, Štěpán.

SK Tuřany - SK Chrlice mladší přípravka B 9:21 (4:12), branky Chrlic: Zuščák 8, Konečný 4, Bella a Kulich po 3, Čapek, Machota, Hospodar.

Sparta Brno - SK Chrlice minipřípravka 27:2 (12:1), branky Chrlic: Hodya, Andrla.

Na jaře úspěšné Lelekovice jsme dokázali porazit
SK Chrlice vsStart Brno B
3:4
POSLEDNÍ ZÁPAS
vs
COVID pauza
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff