Lokomotiva Heršpice - SK Chrlice muži A 4:2 (3:0), branky Chrlic: Harašta 2. V utkání proti mužstvu, které hraje o postup, jsme body nezískali. Nevyšel nám začátek utkání, v první čtvrthodině jsme dostali dvě branky, což určilo ráz utkání. Třetí gól těsně před přestávkou utkání prakticky rohodnul. Domácí byli v první půli lepší, hlavně jejich kombinace byly daleko přesnější než naše a bylo vidět, že hned několik hráčů domácích má zkušenosti z vyšší soutěže. Ve druhé půli se hra vyrovnala a dokázali jsme snížit, a měli další výbornou šanci, kterou však brankář domácích vychytal. Domácí si až do konce drželi bezpečný rozdíl ve skóre a zaslouženě vyhráli. Sestava: Knop - Macek, Husák (46. Konstantynov), Berger M., Rozsypal - Klimeš, Berger L., Moravec, Šahan (46. Smutný) -Harašta, Křivánek.

SK Řečkovice B - SK Chrlice muži B 6:1 (2:1), branka: Hnilička. Naše béčko se velmi složitě skládalo dohromady, protože áčko hrálo své utkání ve stejném termínu. První poločas nevypadal, že bychom měli tak vysoko prohrát. Přestože byli domácí aktivnější a naši hráči nevyvíjeli aktivitu, která by vedla k úspěchu v zápase, dokázali jsme až do poslední minuty první půle držet nerozohodný stav. Právě v té však domácí útočník nasměřoval centr k naší brance z nulového úhlu a trajektorie míče byla tak překvapující, že míč v ní i skončil. Ve druhé půli nás domácí předčili pohybem i efektivitou při zakončení.

SK Chrlice starší žáci - Medlánky B 4:3 (1:2), branky Chrlic: 10. Přikryl, 41. a 44. Hodya, 49. z penalty Šembera. Ve velmi zajímavém utkání podali naši starší žáci výborný výkon. Se soupeřem ze špičky tabulky začali nebojácně a zaslouženě šli do vedení a měli několik další výborných šancí a dvakrát nastřelili tyč. Hosté v posledních minutách první půle utkání otočili. Ve druhé půli však dvakrát unikl Roman Hodya a výsledek opět otočil na naši stranu. Třetí jeho únik zastavil jen faul v šestnástce a Šembera z penalty zvýšil na 4:2. Hosté se vzchopili a zatlačili nás do obrany a po snížení mohli také z penalty vyrovnat, jejich střelec však trefil jen břevno. Naši pak výsledek udrželi.

SK Tuřany - SK Chrlice mladší žáci 2:3 (2:1), branky Chrlic: 8. Binder, 34. Kurcikašvili, 57. Vach. Mladší žáci dvakrát v utkání prohrávali, ve druhé půli však dokázali utkání otočit a těsně před koncem rozhodli o výhře.

SK Chrlice starší přípravka - SK Líšeň U10B 24:7 (12:3), branky Chrlic: Kurcikašvili 6, Rotrekl 5, Valach a Řička po 3, Sadílek, Krahula a Havlát po 2, Pokorný.

SK Chrlice mladší přípravka A - MS Brno 13:5 (7:2), branky Chrlic: Řička 5, Konečný 4, Štěpán 3, Kalina.

SK Chrlice mladší přípravka B - SK Slatina B 11:13 (1:10), branky Chrlic: Bella a Kalina po 4, Ben Touziaa 2, Konečný.

SK Chrlice minipřípravka - SK Bosonohy 4:14 (2:10), branky Chrlic: Havlát 4.