SK Chrlice muži A - ČAFC Židenice 2:0 (2:0), branky: 35. Klimeš, 43. Harašta. Po několika kolech se soupeři, kteří byli blízko nás v tabulce, jsme začali sérii se třemi mužstvy za špičky tabulky vítězně. Čafka patří mezi týmy, které usilují o postup, takže jsme museli vycházet od počátku utkání ze zajištěné obrany. Na mladého soupeře od začátku platila naše zdravá agresivita v soubojích, která výrazně ztěžovala soupeři hru, takže od počátku jsme byli lepším týmem a čaqstěji jsme se dostávali do nebezpečných situací. Po jediné šanci soupeře v první půli jsme ve 35. minutě předvedli rychlou křídelní akci, brankář hostí nebezpečný centr vyrazil pouze k nohám Marka Klimeše, který míč zasunul do branky. O chvíli později jsme vysunuli do brejku Honzu Haraštu, který křížnou střelou navýšil skóre. V poslední minutě první půle ještě postupoval Marek Klimeš z úhlu sám na branku, brankář hostí však jeho střelu vyrazil. Po přestávce přišel očekávaný tlak soupeře, který vyústil v akci, kdy Roman Husák vyhlavičkoval míč z prázdné branky. Pak jsme však zpřesnili kombinaci a dostávali se do nebezpečných brejků, žádný jsme však nedokázali dotáhnout do branky soupeře a když se nám to podařilo, rozhodčí posoudil běžnou situaci za útočný faul. Hosté s přibývajícím časem přestali věřit ve zvrat ve skóre a  vyloučení jejich hráče se utkání v klidu dohrálo. Naše mužstvo podalo výborný soustředěný výkon bez větších chyb a zaslouženě získalo tři body. Sestava: Knop - Macek (71. Šahan), Husák, Berger M., Hajdík - Klimeš (74. Konstantynov), Berger L., Moravec, Volf - Křivánek (77. Paták), Harašta.

SK Chrlice muži B - Lokomotiva Heršpice B 6:3 (4:2), branky Chrlic: Harašta 6  (8., 10., 36., 45., 63. a 87.). V zajímevém zápase plném branek exceloval Honza Harašta, který vstřelil všech našich šest gólů. Branky padaly postupně  na obou stranách, takže vždy dvoubrankový náskok dokázali hosté snížit. O výsledku rozhodla situace ze 69. minuty, kdy hosté za stavu 5:3 neuvěřitelným způsobem zahodili penaltu. Jejich střelec poslal míč z penaltového puntíku tři metry vedle i nad branku. Naši pečetili vítězství po úniku Volfa s Haraštou, kteří postupovali sami na brankáře hostí a přihrávku Volfa doklepl druhý jmenovaný do prázdné brány.

Lelekovice/Adamov - SK Chrlice starší žáci 4:2 (2:1), branky Chrlic: Roman Hodya 2.

SK Chrlice mladší žáci - Lokomotiva Heršpice B 15:1 (8:0), branky Chrlic: Binder 6, Kurcikašvili 4, Rotrekl 2, Šmuhař 2, vlastní.

SK Tuřany - SK Chrlice starší přípravka 11:4 (6:2), branky Chrlic: Kurcikašvili 2, Krahula, Váňa.

SK Bosonohy - SK Chrlice mladší přípravka A 4:16 (2:10), branky Chrlic: Řička 8, Konečný a Štěpán po 4.

AC Lelekovice - SK Chrlice mladší přípravka B 6:9, branky Chrlic: Machota F. 4, Konečný 2, Bella, Kalina, Zuščák.

Po výborném výkonu jsme porazili Čafku
FC Soběšice B vsSK Chrlice
0:3
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Řečkovice
ne 2. 4. v 15.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff