SK Chrlice muži A - SK Líšeň C 0:3 (0:2). V domácím utkání jsme měli možnost si definitivně zajistit záchranu v naší soutěži, bohužel jsme ji promarnili. Proti zkušenému týmu, ve kterém hrálo několik třicátníků, jsme od začátku nemohli chytit tempo utkání. Přihrávky nám "nelepily" a tak jsme od začátku na našeho soupeře nestačili. Přesto jsme měli první obrovskou šanci, Honza Harašta však netrefil branku hostí. Na konci půlhodiny se pak hosté dostali do vedení a ještě před přestávkou dokázali zvýšit na dvoubrankový rozdíl. Ve druhé půli jsme zvýšili aktivitu, hosté nás však do vyložených šancí nepustili. V závěru jsme se snažili ještě něco s výsledkem udělat, poslali jsme do utkání i třetího útočníka. K brance to však nevedlo, a naopak hosté v závěru přidali třetí branku. Nyní nás čekají tři utkání s týmy ze špičky tabulky a budeme asi potřebovat ještě nějaký bod vyválčit. Sestava: Knop O. - Berger M. (86. Doležal), Husák, Knop P., Hajdík - Klimeš, Berger L., Moravec, Křivánek (65. Konstantynov) - Harašta, Hnilička (65. Smutný).

SK Chrlice muži B - MCV Brno 4:2 (1:0), branky: 37 a 70. Doležal, 72. a 82. Paták - 57. a 68. Utkání druhého s prvním mělo velmi dobrou úroveň. Od počátku utkání se nebezpečné situace střídali před oběma brankami, naše mužstvo však bylo nebezpečnější, hodně pěkných akcí však končilo na nepřesné finální přihrávce nebo koncovce. Až před poločasem pěkně unikl po křídle Jakub Moravec a jeho prudkou přihrávku doklepl do branky z malého vápna Tomáš Doležal. Ve druhé půli se však hostům podařilo během dvaceti minut výsledek otočit. Naštěstí se nám podařila další křídelní akce a po centru Harašty podruhé dorazil míč do branky hostí opět Doležal. Vyrovnávací branka nás povzbudila a do nekoncentrované obrany hostí jsme podnikali nebezpečné protiútoky, které dvakrát zužitkoval, po zranění střídající, Jakub Paták. Sestava: Brezáni - Macek, Březina, Harašta D., Moravec - Smutný, Patocs, Berger M. (63. Paták), Konstantynov - Harašta, Doležal.

SK Obřany - SK Chrlice mladší žáci 5:0 (2:0).

SK Soběšice - SK Chrlice starší přípravka 3:15 (0:8), branky Chrlic: Krahula 5, Kurcikašvili 4, Valach 3, Hudec, Váňa, Sadílek. Hráno ve středu.

SK Chrlice starší přípravka - MCV Brno 10:16 (3:11), branky Chrlic: Kurcikašvili 7, Valach 2, Sadílek.

SK Chrlice mladší přípravka A - Svratka Brno B 7:14 (2:7), branky Chrlic: Řička 5, Konečný, Štěpán.

SK Chrlice mladší přípravka B - SK Soběšice 5:19 (3:9), branky Chrlic: Řička 2, Konečný 2, Štěpán.

SK Chrlice minipřípravka - Lokomotiva Heršpice 1:1 (0:1), branka: Havlát.

SK Chrlice minipřípravka - MCV Brno 5:9 (4:4), branky Chrlic: Havlát 3, Machota 2.