SK Bosonohy B - SK Chrlice muži B 2:2 (1:0), branky: 43. penalta a 74. - 72. Harašta, 86. Berger L. z penalty. Z velmi důležitého utkání proti poslednímu celku tabulky z Bosonoh jsme, přestože byli domácí posíleni hráči z áčka, dokázali dovézt bod. Utkání od počátku bylo nervózní se snahou neudělat osudovou chybu. My jsme tentokrát posílili střed pole a hráli na jednoho útočníka. Tato strategie se ukázala jako velmi dobrá, protože jsme byli schopni v záloze udržet míč, bohužel však jen k šestnáscte domácích. Do průniku dále nám chyběla odvaha a tak jen střely z delší vzdálenosti nemohly domácího brankáře ohrozit. Domácí byli přímočařejší a několikrát se dostali do dobré šance, Ondra Knop však mužstvo vždy podržel. Nestačil až na penaltu domácích těsně před poločasem, kterou trošku přísně, za souboj v rohu šestnástky, odpískal rozhodčí Pluháček. Ve druhé půli jsme zvýšili aktivitu, ale až v 72. minutě Honza Harašta dokázal hlavou vyrovnat. Z nerozhodného výsledku jsme se však dlouho neradovali a domácí šli znovu do vedení. Naštěstí rozhodčí utkání ukázal spravedlnost, a za podobný polopenaltový zákrok, stejně jako v první půli, nařídil proti domácím těsně předk koncem také penaltu, kterou stejně jako v předchozím kole Lukáš Berger proměnil. Důležitá remíza drží našeho soupeře pět kol před koncem s odstupem 10 bodů, což by nám mohlo dodat klid do závěrečné fáze soutěže. Sestava: Knop O. - Macek (55. Hnilička), Knop P., Husák, Volf - Hajdík (80. Doležal), Šahan (60. Konstantynov), Berger, Moravec, Křivánek (60. Smutný) - Harašta.

SK Soběšice B - SK Chrlice muži B 2:5 (2:2), branky: Moravec, Volf, Kilnytskyy, Harašta, Smutný. Naše béčko si v Soběšicích zahrálo zajímyvý zápas, ve kterém vedlo ve 25. minutě 0:2. Domácí však během pěti minut srovnali skóre a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Po prostřídání však druhá půle patřilo již jenom našim hráčům a tři vstřelené branky rozhodly utkání v náš prospěch.

Tatran Starý Lískovec - SK Chrlice starší žáci 6:2 (4:0), branky Chrlic: Šembera 2.

SK Chrlice mladší žáci - AC Lelekovice 0:5 (0:4)

SK Chrlice starší přípravka - Tatran Starý Lískovec 7:20 (3:14), branky Chrlic: Kurcikašvili 4, Krahula, Sadílek, Štěpán.

SK Líšeň U9B - SK Chrlice mladší přípravka A  9:9 (4:4), branky Chrlic: Řička 4, Konečný 3, Zuščák 2.

Svratka Brno D - SK Chrlice mladší přípravka B 15:9 (10:7), branky Chrlic: Řička 8, Kulich.

SK Líšeň U7B - SK Chrlice minipřípravka 12:9 (6:5), branky Chrlic: Havlát 6, Sendler 2, Řička.