SK Chrlice muži A - SK Medlánky B 2:2 (0:1), branky Chrlic: 64. Svoboda P., 90+1. Berger L. z penalty. V důležitém utkání s týmem, který měl stejně bodů jako my, jsme opět začali nešťastně. Odkop našeho obránce trefil útočníka hostí tak, že mohl jít již ve 3. minutě sám na branku a hosté vedli. Naši hráči se pak snažili vyrovnat, mnoho akcí však skončilo na nepřesnostech, a když jsme si vyloženou šanci vypracovali, nedokázali jsme trefit branku hostí. Ve druhé půli naše aktivita pokračovala a vyústěním naší snahy byla vyrovnávací branka, kdy po odraženém míči posadil Lukáš Šahan centr na hlavu Patriku Svobodovi, který v nelehké situaci dostal míč do hostující branky. Hosté poté zvýšili aktivitu a měli několik nebezpečných standardních situací, branku však naštěstí neohrozili. Přesto se dostali v 76. minutě do vedení, když centr jejich křídla zasáhl ruku našeho bránícího hráče a hosté šli z penaltzy do vedení. Náš závěrečný nápor byl často prerušován zpomalovací taktikou hostí. V samotném závěru nám nezbývalo nic jiného než dlouhými nákopy zásobovat naše útočníky. Po jednom takovém nákopu byl faulován v šestnástce hostí Jakub Volf a penaltu v nastavení proměnil Lukáš Berger a stanovil tak, vzhledem k vývoji utkání, spravedlivou remízu. Sestava: Knop O. - Macek, Knop P., Husák, Volf - Šahan, Berger L., Moravec, Křivánek (73. Smutný)- Harašta (46. Svoboda P.), Hnilička.