SK Chrlice muži A - Start Brno B 2:0 (0:0), branky: 52. Křivánek, 88. Harašta. Utkání ohrožených týmů bylo od začátku velmi nervózní, což se projevovalo na kombinaci obou mužstev. Hosté začali lépe, měli více ze hry a snažili se dostat k naší brance, tentokrát naše soustředěná obrana však měla problémy pouze při standardních situacích. Ve 30. minutě se hra vyrovnala a ke konci poločasu jsme měli dvě velké šance. Nejdříve Harašta hlavou z malého vápna minul, vzápětí si Marek Hnilička nedokázal zpracovat míč na malém vápně. Ve druhé půli jsme už režii utkání přebrali do svých rukou a výsledkem byla první branka, kdy po přetaženém rohu hlavičkoval Petr Knop do břevna, od kterého se míč obloukem odrazil asi metr před branku, kde ho dorazil Tomáš Křivánek. Vzápětí jsme mohli zvýšit, když Lukáš Berger postupoval sám na branku, gólman hostí však míč vyrazil. V dalším průběhu jsme hosty do blízkosti naší branky nepouštěli a utkání rozhodl Honza Harašta, který po úniku využil špatné postavení brankáře hostí a na bližší tyč propasíroval míč do branky hostí a potvrdil zasloužené vítězství. Sestava: Knop O. - Macek, Knop P., Husák, Volf - Klimeš, Moravec, Berger L., Křivánek - Hnilička (78. Konstantynov), Harašta (89. Berger M).

SK Chrlice muži B - SK Slatina B 3:3 (2:2). Naše béčko v utkání třikrát vedlo, přesto ve vyrovnaném utkání nedokázalo zápas dotáhnout do vítězného konce. Přispělo k tomu výraznou měrou zbytečné vyloučení Musila v 65. minutě. Přesto šlo ještě do vedení 3:2, hosté však v 86. minutě vyrovnali.

SK Chrlice starší žáci - Tatran Kohoutovice B 0:5 (0:4). V poli vcelku vyrovnané utkání, hosté však byli lepší v řešení gólových situací.

SK Slatina/Slovan B - SK Chrlice mladší žáci 2:3 (2:1), branky Chrlic: Rotrekl, Kurcikašvili, Šmuhař. Naši mladší žáci sehráli ve Slatině velmi dobré utkání. V úvodu se dostali do vedení, domácí však do poločasu otočili skóre. Stejný kousek se nám povedl ve druhém poločase a tak jsme nakonec odvezli ze Slatiny tři body.

SK Chrlice mladší přípravka A - Zbrojovka Brno 10:24 (5:14), branky: Řička Richard 8, Machota F. 2.

SK Chrlice mladší přípravka B - SK Líšeň U8 B 5:16 (3:7), branky Chrlic: Řička R. 2, Kalina 2, Čapek.

SK Chrlice minipřípravka - SK Líšeň 2:39 (1:21), branky Chrlic: Řička Robin, Havlát Dominik.

UOMP Brno - SK Chrlice old boys 2:1 (0:1)