SK Řícmanice - SK Chrlice muži A 1:1 (0:0), branky: 48. vlastní - 54. Harašta. Z těžkého utkání, s týmem z první poloviny tabulky, jsem dovezli bod. Utkání jsme začali náporem a už v prvních pěti minutách jsme po úniku Jakuba Patáka a střely Honzy Harašty mohli jít do vedení. Šance jsme však neproměnili a do vedení naopak mohli jít domácí, jejich střelu však zastavilo břevno naší branky. Dobře jsme však kombinovali a byli lepším mužstvem. To jsme si přenesli i do druhé půle, bohužel hned v jejím úvodu jsme si po nedorozumění bratří Knopů dali vlastní branku. Naštěstí Petr Knop vzápětí svou chybu odčinil, poslal do úniku Harašty a ten přehodil gólmana domácích. Poté jsme stále hráli dobře a dostávali jsme se do šestnáctky domácích, ve velké šanci však brankář ošklivě fauloval Haraštu, píšťalka rozhodčího  Korčáka však nepochopitelně mlčela. Ke konci se akce přelévaly ze strany na stranu a v závěru nás dvakrát zachránila tyč naší branky. Výkony našeho družstva mají vzestupnou tendenci, což je příslibem pro další utkání. Sestava: Knop O. - Svoboda (46. Macek), Husák, Knop P., Volf - Klimeš, Moravec, Berger, Paták (46. Šahan) - Křivánek (70. Hnilička), Harašta.

Tatran Kohoutovice B - SK Chrlice muži B 4:2 (3:1). Domácí šli rychle do vedení a přestože jsme po čtvrthodině dokázali vyrovnat, přidali do půle další dvě branky. Když zvýšili ve druhé půli na 4:1, bylo o utkání rozhodnuto a my jsme dokázali v závěru pouze snížit.

FC Medlánky - SK Chrlice starší žáci 6:0 (4:0).

SK Chrlice mladší žáci - Zbrojovka Brno dívky 0:10 (0:5).

MCV Brno - SK Chrlice mladší přípravka A 21:3 (12:1), branky Chrlic: Konečný 2, Štěpán.

Tatran Bohunice - Chrlice mladší přípravka B 9:10 (6:1), branky: Hospodar 5, Kulich 4, Mandelík.

SK Slatina - SK Chrlice minipřípravka 23:6 (10:2), branky Chrlic: Havlát 5, Machota V.

SK Chrlice old boys - SK Líšeň 2:2 (1:1).