SK Chrlice muži A - Tatran Starý Lískovec 6:3 (2:2). branky Chrlic: 40., 51., 88. Harašta, 29. Křivánek, 55. Klimeš, 68. Berger L. Konečně jsme urvali první jarní body, i když se utkání pro nás nevyvíjelo zrovna dobře. Již v 5. minutě šli hosté do vedení, když jim brankář Ondra Knop špatným odkopem doslova naservíroval první branku utkání. Když ve 21. minutě stoper Rozsypal při odkopu nastřelil útočníka hostí, který šel sám na bránu a zvýšil na 0:2, nevypadalo to s našim družstvem vůbec dobře. Naštěstí tyto chyby naše mužstvo nepoložily, ale naopak nastartovaly ke zlepšenému výkonu, takže jsme do poločasu dvěma hlavičkami, po krásných centrech Patrika Svobody a Jakuba Volfa, Tomášem Křivánkem  a  Honzem Haraštou dokázali srovnat skóre. Velmi dobrý a zarputilý výkon pokračoval i po změně stran, kdy jsme po brankách Harašty a Klimeše po deseti minutách vedli 4:2. Když navíc Lukáš Berger nádhernou přízemní střelou ze 25 metrů zvýšil dvacet minut před koncem na 5:2, bylo vítězství blízko. Situaci mohla zkomplikovat 70. minuta, kdy zahrávali hosté penaltu, Ondra Knop však odčinil hrubku z úvodu utkání a penaltu chytil. Přestože hosté snížili, tentokrát jsme výsledek kontrolovali a v závěru utkání Jan Harašta svým třetím gólem stanovil konečný účet utkání. Naše mužstvo s týmem ze špice tabulky konečně předvedlo, přes počáteční chyby, velmi dobrý výkon, ze kterého čišelo odhodlání zastavit sérii jarních neúspěchů. Sestava: Knop - Svoboda, Rozsypal (46. Hajdík), Husák, Volf - Klimeš (78. Březina), Berger L., Šahan, Paták (83. Hnilička) - Křivánek (64. Moravec), Harašta.

SK Chrlice muži B - Svratka Brno C 6:2 (2:0), branky: Harašta 2, Volf, Doležal, Moravec, Kilnytskyy. Naše béčko si proti céčku Svratky zahrálo ofenzivní fotbal. V první půli vstřelilo branky na začátku a konci obou poločasů, po vystřídání v poločase se tlak na bránu hostí ještě zvýšil, což přineslo celkem šest gólů v jejich síti. Hosté snížili až v závěru.

SK Chrlice starší žáci - Lelekovice/Adamov 0:9 (0:3). V utkání žáků dominoval hráč hostí Sedláček, kterého se našim žákům jen těžko dařilo zastavovat a který nám vstřeli celkem 5 branek.

SK Jundrov - SK Chrlice mladší žáci 2:2 (2:0), branky: 36. Rotrekl, 50. Šmuhař. Přestože naši mladší žáci o poločase o dvě branky prohrávali, ve druhé půli dokázali výsledek utkání srovnat.

SK Chrlice starší přípravka - SK Obřany 16:5 (8:2), branky Chrlic: Kurcikašvili 6, Valach 5, Prokeš 3, Sadílek, Krahula.

SK Chrlice mladší přípravka A - Dosta Bystrc 9:13 (5:6), branky Chrlic: Řička 7, Kalina, Konečný.

SK Chrlice mladší přípravka B - Dosta Bystrc B 4:18 (2:9), branky Chrlic: Řička 3, Kulich.

SK Chrlice minipřípravka - Start Brno 6:11 (2:6), branky Chrlic: Havlát 2, Machota, Mikeska, Řička, Hodya.