Svratka Brno B - SK Chrlice muži A 6:2 (3:1), branky domácích. 2., 13., 23., 62.. 63., 72. - 36. Harašta, 81. Berger z penalty. V zápase s mužstvem, hrajícím o postup, bychom mohli bodovat při splnění základních obranných povinností. To se nám však již od úvodu zápasu nepodařilo. Po čtvrthodině jsme prohrávali 2:0 a když jsme si dali ve 23. minutě vlastní gól, bylo o vítězi utkání rozhodnuto. Co naplat, že pak jsme zvýšili aktivitu, vyrovnali hru a do poločasu byli více než vyrovnaným soupeřem. Přestože jsme dokázali snížit, domácím jsme starosti neudělali. Ve druhé půli jsme se čtvrthodinu snažili dostat na kontakt, po dvou slepených gólech jsme však museli zákonitě myslet na to, abychom proti v pohodě hrajícímu soupeři ještě více neinkasovali. Bohužel, se stále nedokážeme vyvarovat triviálních individuálních chyb, kterými soupeři branky v naší síti doslova darujeme. Sestava: Brezáni, Svoboda, Husák, Knop, Babosha - Klimeš, Šahan, Berger, Konstantynov (50. Moravec) - Harašta, Křivánek (75. Hnilička).

SK Tuřany B - SK Chrlice muži B 5:1 (1:1), branku vstřelil z penalty Doležal. V utkání v Praci naše béčko nakonec neuspělo, přestože první poločas byl nerozhodný. Bohužel hned několik hráčů muselo absolvovat i utkání áčka a dojeli k utkání na poslední chvíli. V první půli to vypadalo, že bychom mohli i uspět, ve druhé půli jsme však zbytečnými ztrátami míče v době, kdy jsme jej měli jasně pod kontrolou, pustili soupeře do rychlých protiútoků a po vyloučení Egora Baboshi jsme již utkání protrpěli.

Lokomotiva Heršpice dívky - SK Chrlice starší žáci 2:3 (1:1), branky Chrlic: 16. Novotný Jiří, 42. Šembera Jan, 58. Přikryl Filip. Naši starší žáci poprvé ve své soutěži bodovali a dovezli tři body, když porazili dívky Lokomotivy, se kterými na podzim prohráli 0:13 a 2:8. Bylo vidět, že po posílení týmu již jsme schopni hrát vyrovnané partie z celky naší soutěže. V dramatickém utkání jsme šli do vedení a ve druhé půli vedli až 1:3 a přestože dívky snížily, vítězství jsme si již nenechali vzít.

SK Chrlice mladší žáci - Sokol Bílovice 3:8 (1:5), branky Chrlic: Matěj Klíma, Kamil Binder a Adam Kurcikašvili.

Nový Lískovec - SK Chrlice starší přípravka 12:9 (5:3), branky Chrlic: Kurcikašvili 5, Štěpán, Foral, Pokorný, Krahula.

SK Obřany - SK Chrlice mladší přípravka A 8:10 (4:8), branky Chrlic: Řička 6, Rajnoha, Konečný, Štěpán, Novák.

Lokomotiva Heršpice B - SK Chrlice mladší přípravka B 7:9 (4:5), branky Chrlic: Konečný a Zuščák po 3, Kalina 2, Kulich.

SK Obřany - SK Chrlice old boys 5:3.

Obě naše družstva mužů o víkendu prohrála
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff