SK Chrlice muži A - Slovan Brno B 0:2 (0:1), branky hostí 71. a 90., ČK: 75.Volf. V prvním jarním domácím utkání jsme nejen nebodovali ale jsme nedokázali vstřelit branku. Ve vyrovnané první půli jsme se mohli dostat do vedení, přestože nás koncovka opět trápila. Druhá půle, to bylo z obou stran čekání na první gól. Hosté však disponovali některými zkušenými hráči, kteří je dokázali dostat v 71. minutě do vedení. Bodový zisk se nám vzdálil o čtyři minuty později, když rozhodčí proti nám nařídil penaltu a přísně vyloučil Jakuba Volfa. Hosté však penaltu přestřelili. Ke konci jsme se snažili vyrovnat, podobná situace v poslední minutě však pro nás odpískána nebyla. Nakonec jsme v nastavení tak dlouho kouzlili v blízkosti naší branky s míčem, až nám jej hosté vzali a utkání definitivně rozhodli. Sestava: Knop - Svoboda (88. Doležal), Husák, Rozsypal (70. Berger M.), Volf - Klimeš (46. Hajdík), Šahan (60. Paták), Berger L., Moravec - Harašta, Křivánek.

SK Chrlice muži B - Sokol Bílovice 6:3 (3:2). V utkání našeho béčka si diváci přišli na své. V 15. minutě jsme vedli 2:0, pak situaci trošku podcenili, takže bylo ve 32. minutě vyrovnáno. Naštěstí jsme ještě do poločasu šli do vedení a přestože hosté na začátku druhé půle znovu vyrovnali, byli jsme již lepším týmem a bylo jen otázkou času, kdy převahu vyjádříme brankami. Hlavně zásluhou Honzy Harašty, který vstřelil 4 branky, se nám to povedlo a zasloženě jsme vyhráli a udrželi tak druhé místo v tabulce.

SK Chrlice starší žáci - Tatran Starý Lískovec 2:9 (0:5). Přestože jsme dokázali do začátku soutěže získat z ostatních klubů 9 hráčů a kádr starších žáků je tak pro jaro široký, tentokrát jsme narazili na fyzicky velmi vyspělé hráče a tento handicap nedokázali překonat.

Ani ve druhém kole jsme nebodovali
FC Soběšice B vsSK Chrlice
0:3
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Řečkovice
ne 2. 4. v 15.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff