ČAFC Židenice - SK Chrlice muži A 6:1 (2:1), branka 12. Svoboda P.  V dohrávce s mužstvem, hrajícím o postup, jsme nestačili v žádné fotbalové dovednosti. Přestože jsme se ujali na začátku utkání vedení, mladý kolektiv Čafky to však vůbec nerozhodilo. Neustále si hrál svoji hru, předčil nás v rychlosti, individuální technice, kombinačních dovednostech i fyzické síle. Častokrát byli naši hráči pouze diváky rychlých akcí soupeře a z osobních soubojů odlétali, jako kdyby na ně v prvním okamžiku nepůsobila zemská přitažlivost. Vyrovnání přišlo hned o dvě minuty později a bylo jen štěstím, že jsme do půle jenom jednou inkasovali. Ve druhé půli jsme se občas dostali k míči, branek však v naší síti postupně přibývalo a účet se zastavil na šesti kusech. Utkání bylo pro nás poučením, že moderní fotbal i v městském přeboru má úplně jiné parametry než v současné době předvádíme, a naše výkony nás postupně dostaly až na předposlední místo v tabulce. V posledním utkání s mužstvem Obřan musíme bezpodmínečně vyhrát, abychom se alespoň trochu připojili k mužstvům ve druhé polovině tabulky. Sestava: Brezáni - Husák (46. Berger L.), Klíma, Rozsypal, Berger M. (66. Babosha) - Sýkora (46. Hnilička), Moravec, Křivánek (46. Šahan), Hajdík - Harašta (83. Doležal), Svoboda.