SK Líšeň C - SK Chrlice muži A 3:3 (1:2), branky: domácí 22., 51. 62. - 8. Hajdík, 34. Harašta, 52. Volf. Po domácí povinné výhře dokázali naši muži dovézt i těžce vydřený bod z Líšně. Do utkání jsme tentokrát vstoupili dobře a v 8. minutě šli do vedení brankou Tomáše Hajdíka. Přestože domácí snížili, do kabin jsme po gólu Harašty šli v dobrém rozpoložení my. Do druhé půle jsme však nevstoupili dobře, nedokázali jsme udržet míč na kopačkách a výsledkem bylo vyrovnání domácích v 51. minutě. Vzápětí však Jakub Volf využil nerozhodnost domácího brankáře a střelou ze 30 metrů nás poslal potřetí do vedení. Domácím se však i do třetice podařilo vyrovnat, když si jejich přízemní centr z křídla před branku srazil do vlastní sítě náš obránce Petr Rozsypal. Po vyrovnání měli domácí, kteří hráli od začátku velmi důrazně, více ze hry, nastřelili tyč naší branky. Utkání se mohlo přelomit na obě strany, i my jsme z protiútoků dokázali trefit tyč i břevno. Domácí ke konci utkání stupňovali nápor, naše obrana však jejich závěrečný nápor ustála.
Sestava - Brezáni - Husák (33. Berger M.), Rozsypal (86. Doležal), Klíma J., Macek - Hajdík, Berger, Šahan, Moravec - Babosha (69. Svoboda P.), Harašta.

SK Chrlice muži B - SK Řečkovice B 2:0 (0:0), branky Chrlic: 52. Svoboda P., 63. Knop. Naše béčko navázalo na poslední dobré výkony a i tentokráte doma vyhrálo. Zápas naši hráči rozhodli na začátku druhé půle, když nejdříve Patrk Svoboda a po něm Petr Knop dvakrát překonali hostujícího gólmana a nasměrovali naše mužstvo za další výhrou, která je posunula výrazně ke špici tabulky.
Sestava - Knop O., Červený, Knop P.,Dvořáček, Březina M. - Hajdík (46. Berger M.), Musil, Šahan, Křivánek (64. Klíma) - Doležal (46. Volf), Svoboda P.

AC Lelekovice/Adamov - SK Chrlice starší žáci 6:0 (4:0). Naši starší žáci se i nadále potýkají s nedostatkem hráčů, tentokráte absolvovali celé utkání v osmi hráčích. Výhodou bylo velmi malé hřiště v Lelekovicích, kde přehustění prostoru před vlastní brankou nakonec vedlo pouze k šestigólové porážce. Všem hráčů patří velké poděkování za jejich obětavost. Věříme, že se nám podaří podzim soutěž dohrát a družstvo na jarní část doplnit.

SK Chrlice mladší žáci - SK Tuřany 1:4 (1:2), branka Šesták.

SK Líšeň U 10 B - SK Chrlice starší přípravka 5:15 (1:8), branky Chrlic: Kurcikašvili 5, Havlát 3, Štěpán 2, Valach 2, Hudec, Pokorný, Plný.

Moravská Slavia Brno - SK Chrlice mladší přípravka A 5:7 (3:3), branky Chrlic: Trubiroha 3, Konečný 2, Zuščák 2.

SK Slatina B - SK Chrlice mladší přípravka B 4:8 (2:1), branky Chrlic: Konečný 5, Kalina, Hospodar, Grimm.

SK Bosonohy - SK Chrlice minipřípravka 17:6 (8:2), branky Chrlic: Havlát 3, Hodya 2, Řička.