SK Chrlice muži A - SK Bosonohy B 4:2 (2:0), branky Chrlic: 2. Harašta, 34. a 82. Křivánek, 80. Bereger L. z penalty. Ve velmi důležitém utkání jsme konečně dokázali získat tři body s posledním mužstvem tabulky. Start do utkání byl ideální, již ve 2. minutě nás poslal Honza Harašta do vedení. Když po půlhodině Tomáš Křivánek zvýšil na 2:0, mohli jsme jít v klidu o poločase do kabin. Ve druhé půli však hosté v 60. minutě z penalty snížili a na naše kopačky se začala lepit nervozita. Nepřesnosti v naší kombinaci se zvýšily a přežili jsme situaci, kdy brankář Brezáni dokázal v 75. minutě hostím zneškodnit vyloženou šanci, když střelu z bezprostřední blízkosti vyrazil mimo bránu. Rozhodnutí padlo deset minut před koncem, když po faulu jsme měli možnost i my kopat penaltu, kterou Lukáš Berger proměnil. Gól Tomáše Křivánka nás pak dostal do bezpečného vedení, které dokázali hosté v závěru pouze snížit. Přes vítězství pořád není výkon našeho mužstva uspokojivý, několik předešlých porážek zanechalo na kopačkách našich hráčů zbytečnou nervozitu, kterou snad v dalších dvou utkáních na hřišti soupeře dokáží setřást.
Sestava: Brezáni - Husák, Klimeš, Klíma, Hajdík - Moravec, Berger L., Šahan, Křivánek - Harašta, Babosha.

Lokomotiva Heršpice B - SK Chrlice muži B 1:11 (0:5), branky Chrlic: Harašta 5, Doležal 3, Musil, Knop Petr a Babosha. Naše béčko předvedlo proti heršpickému velmi kvalitní výkon a od první minuty bylo jasné, kdo body získá. Ve 20. minutě to bylo již 0:4 a gólový příděl pravidelně narůstal až do konce zápasu.
Sestava: Knop Ondřej - Červený, Rozsypal, Knop Petr, Dvořáček - Macek (57. Babosha), Musil, Šahan, Berger M. - Doležal, Hrašta.

Lokomotiva Heršpice B - SK Chrlice mladší žáci 3:7 (0:2), branky Chrlic: Binder 3, Kurcikašvili 2, Vach 2.

SK Chrlice starší přípravka - SK Tuřany 8:6 (3:2), branky Chrlic: Kurcikašvili 5, Havlát 2, Hudec.

SK Chrlice mladší přípravka A - SK Bosonohy 12:10 (4:4), branky Chrlic: Trubiroha 6, Řička 5, Kalina.

SK Chrlice mladší přípravka B - AC Lelekovice 8:6 (4:3), branky Chrlic: Konečný 6, Kalina, Grimm.

SK Chrlice minipřípravka - Svratka Brno 4:12 (2:6), branky Chrlic: Hodya 2, Havlát, Řička.

SK Chrlice old boys - Svratka Brno 1:5.