Start Brno B - SK Chrlice muži A 3:0 (1:0). I v dalším utkání jsme na hřišti Startu nebodovali. Domácí začali aktivněji a my se tentokrát snažili zaměřit na obranu. Bohužel po naší špatné rozehrávce jsme již v 8. minutě inkasovali, když domácí záložník trefil střelu přímo do šibenice naší branky. Poté jsme začali hrát aktivněji, bohužel největší šanci, penaltu, jsme ve 30. minutě nevyužili, kanonýr Haršta branku domácích bohužel přestřelil. Jediná střela domácích na naši branku znamenala vedení soupeře. Ve druhé půli byla rozhodujícím momentem 53. minuta, kdy rozhodčí utkání vyloučil za banální přestupek Jakuba Volfa. Než jsme se s nižším počtem hráčů na velkém hřišti vyrovnali, inkasovali jsme podruhé, kdy domácí doslava rozebrali naši obranu. Třetí gól z penalty v 78. minutě jenom dovršil náš zmar. V dalším utkání s posledními Bosonohami B již musíme bodovat, pomoci by nám mohlo i to, že bosonožské áčko hraje ve stejném termínu.
Sestava: Brezáni - Sýkora (46. Macek), Klíma, Husák, Hajdík - Klimeš, Berger L. (69. Moravec), Volf, Šahan - Harašta, Babosha.

MCV Brno - SK Chrlice muži B 3:2 (1:0), branky domácích: 11., 52., 80. - 47. Kilnytskyy, 90. Klíma D.. Naše béčko tentokrát nemohlo využít služeb áčka, protože obě mužstva hrála ve stejném termínu. Přesto bylo utkání se soupeřem, který hraje o postup, vyrovnané. Vedení domácích po poločase jsme dokázali srovnat, domácí však šli znovu do vedení. Po vyloučení Smutného v 70. minutě jsme již tahali v utkání za kratší konec, domácí zvýšili a my jsme v poslední minutě dokázali pouze korigovat skóre.

Tatran Starý Lískovec - SK Chrlice starší žáci 3:0 kontumačně. Problémy starších žáků pokračují, tentokrát jsme nedokázali složit sestavu a na utkání naši hráči ani neodjeli.

SK Chrlice mladší žáci - SK Obřany 4:5 (3:3), branky Chrlic: Kurcikašvili, Šmuhař, Rotrekl, Binder. Mladší žáci sehráli zajímavé vyrovnané utkání s Obřany, z 0:1, vedli 3:2, poté vyrovnali na 4:4, z vítězství se však nakonec radovali hosté.

MCV Brno - SK Chrlice starší přípravka 0:24 (0:11), branky Chrlic: Kurcikašvili 8, Rotrekl 8, Váňa 3, Valach 3, Štěpán.

Svratka Brno B - SK Chrlice mladší přípravka A 5:9 (3:4), branky Chrlic: Hudec 5, Zuščák 2, Řička 2.

FC Soběšice - SK Chrlice mladší přípravka B 6:10 (3:4), branky Chrlic: Bella a Řička po 3, Konečný 2, Kulich a Brázdil.

MCV Brno - SK Chrlice minipřípravka 10:4 (6:1), branky Chrlic: Havlát 3, Řička.

SK Chrlice old boys - UOMP Brno 3:1 (1:1). Staří páni v soutěži poprvé vyhráli.