SK Chrlice muži A - SK Řícmanice 4:6 (2:2), branky Chrlic: 8., 14. Babosha, 60. Šahan, 66. Harašta - hosté: 23., 38., 70., 79., 81. a 89. Po dvou neúspěšných výsledcích bylo cílem další domácí utkání vyhrát. Naši hráči však ukázali, že lze prohrát utkání, které se ani prohrát nedá. Vstup do utkání jsme měli výborný. Po dvou promarněných šancích zacílil dvakrát Egor Babosha asi z 18 metrů a po čtvrthodině jsme vedli zaslouženě 2:0. Několik dalších šancí jsme nedotáhli do úspěšného konce a stihl nás za to trest. Hosté dvakrát pronikli do naší obrany, naši hráči jim dali dostatek prostoru, a do poločasu bylo vyrovnáno. Ve druhé půli jsme opět začali dobře, přežili jsme trestný kop hostí, který zastavilo břevno, a dvakrát jsme udeřili po brankách Šahana a Harašty. Pak jsme však ukázali, že i vedení o dvě branky lze za posledních dvacet minut ztratit. Hosté nejdříve z penalty snížili, a v posledních deseti minutách, po našich hrubých chybách, otočili výsledek. Ve všech třech případech doklepávali hosté míč z pěti metrů zcela neobsazeni do naší branky. V obraně jsme se, v předbrankovém prostoru, chovali jako fotbaloví žáčci a nedokázali jsme plnit základní fotbalová pravidla bránění, které se již v této kategorii učí. Budeme muset pochopit, pokud chceme být úspěšní, že základ úspěchu je v plnění obraných povinností. V sedmi podzimních utkáních jsme totiž obdrželi strašidelných 24 branek (průměr téměř 3,5 obdržené branky na zápas). S takovým pokračováním mnoho bodů na podzim neposbíráme.
Sestava: Brezáni - Sýkora, Klíma J., Husák, Hajdík - Šahan (66. Smutný), Berger L., Volf, Babosha, Moravec - Harašta.

SK Chrlice muži B - SK Soběšice B 7:1 (4:0), branky Chrlic: 4., 12., 58. Smutný, 30. Harašta, 43. Babosha, 70. Moravec, 75. Doležal. Utkání mělo podobný začátek jako sobotní utkání áčka. Po dvou brankách Smutného vedlo béčko po čtvrthodině 2:0. Naštěstí se po tomto vedení nezastavilo a pokračovalo v nápadité hře, a do poločasu si vybudovalo čtyřbrankový náskok. I ve druhé půli aktivní hra vedla k dalším gólům v síti soupeře a k zaslouženému vysokému vítězství.
Sestava: Knop O. - Červený, Knop P., Berger M., Macek (56. Dvořáček) - Smutný, Šahan (46. Moravec), Musil, Křivánek (68. Kilnitskyy) - Babosha (46. Doležal), Harašta.

SK Chrlice starší žáci - Tatran Kohoutovice B 0:21 (0:12). Starší žáci schytali další debakl. Bohužel ne všechna utkání hrají v plném počtu hráčů, tentokráte nastoupili v devíti hráčích a to ještě hned několik hráčů má věk mladších žáků. Družstvo starších žáků doplácí na úzký kádr a navíc často trpí omluvami těsně před utkáním. Bude nutné absolvovat jěště čtyři podzimní utkání a poté se snažit doplnit družstvo nebo případně rozhodnout o dalším působení v soutěži. 

AC Lelekovice - SK Chrlice mladší žáci 4:0 (2:0)

SK Chrlice starší přípravka - Lokomotiva Heršpice B 5:6 (2:6), branky Chrlic: Kurcikašvili 2, Pokorný, Nevřivý a Rotrekl.

SK Chrlice mladší přípravka A - SK Líšeň B  13:7 (7:6), branky Chrlic: Řička 9, Trubiroha 3, Kulich.

SK Chrlice mladší přípravka B - Svratka Brno B 1:21 (0:9), branka Konečný. 

SK Chrlice minipřípravka - SK Líšeň B 2:15 (1:6), branky Chrlic Štěpánek a Řička.

Víkendové zápasy - 23. a 24.září 2017
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff